Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bu Markalar Artık Rize’nin Lider Çay Firmasının

22 Şubat 2013

Bu Markalar  Artık Rize’nin Lider Çay Firmasının

Özel çay sektörünün lider firmalarından olan Doğuş Çay, Patos, Cipso, Çerezos markalarının sahibi Kraft Gıda’nın hisselerinin yüzde 100’ünü satın aldı.

Özel çay sektörünün lider firmalarından olan Doğuş Çay, cips sektörüne yaptığı yatırımı Türkiye’nin önde gelen cips üreticisi Kraft Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin hisselerini alarak büyütüyor. Dünyanın dev gıda üreticilerinden Mondelez International bünyesinde cips ve çerez tarafında faaliyet gösteren şirketin devir anlaşmasının tamamlanması için yasal süreç devam ediyor.

Doğuş Çay Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Karakan, gerçekleştirilen yeni yatırım ve satın alma süreciyle ilgili olarak, “Doğuş Çay olarak uzun zamandır cips kategorisine yönelik hazırlıklarımız doğrultusunda yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Tüm alt yapı ve istihdam çalışmalarımızı cips sektörüne odaklanarak hayata geçirmekteyiz. Bu kapsamda Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde 20 bin metrekare kapalı alanda, 25 bin ton üretim kapasiteli cips fabrikamız kuruluyor” dedi.

Doğuş Çay

Doğuş Çay Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Alpaslan Karakan da, “Cips kategorisine yönelik yatırımlarımız doğrultusunda İş Yatırım’ın danışmanlığında Kraft Gıda’yı satın almamız; hızlı büyüyen gıda pazarlarındaki portföyümüzü artırma stratejimizin bir parçasını oluşturuyor. Hedefimiz 2013 yılı sonunda pazarda önemli bir paya sahip olmak yönünde. Özellikle genç tüketicilerin hedef kitleyi oluşturduğu cips sektörü dinamik, hızlı büyüme gösteren ama aynı oranda da zorlu bir pazar. Mondelez International bünyesindeki Kraft Gıda’nın ürün portfoyü ile beraber zaman içerisinde yeni çeşitlerimizi tüketicilerimiz ile buluşturuyor olacağız. Çalışanlarımızla, var olan bayilerimiz ve bize yeni katılacak Kraft Gıda bayilerimizle birlikte çay kategorisindeki başarımızı cips tarafında da devam ettireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Paylaş
2.326 Kez Görüntülendi
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bu Markalar Artık Rize’nin Lider Çay Firmasının için 2 Yorum

  1. Selim serhat dedi ki:

    Hergun evinde patos cips kullanan biri olarak geçengün içinden meyve suyu çıkan kampanyali urununden aldim. Ama 3-4 tane market gezmeme rağmen hiçbirinden bu kampanya dahilinde almam gereken urunu alamadim. Bugun iletisim kurmak suretiyle konuyu takip etmeyi dusunuyorum. Bir sonuc alamassam twiter facebok nekadar sosyal ileti zemini varsa hepsi uzerinden boyle bir sacmalik yasanmakta oldugunu anlatacagim. Anlayamadigim konu şu urunun daha fazla satilmasi icin kampanya hazirliyorsunuzda sahada dagitim yaptiginiz bayilerinizi bu işe nasil ikna edemiyorsunuz. 🙂 ciddi bir prestij kaybi benden demesi.

  2. aydın gür dedi ki:

    süleyman ve alparslan kardeşleri kutluyorum.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.