Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Yurt Müdürlüğü Öğrencileri Ağırladı

24 Mayıs 2013

Yurt Müdürlüğü Öğrencileri Ağırladı

RİZE YEŞİLÇAY YURDU ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

Rize Yeşilçay Yurtkur Müdürlüğü, yaklaşan 2013 Yılı Eğitim ve Öğrenimin tamamlanmasına az bir zaman kala yurtlarında kalan öğrencilerine yönelik düzenlemiş olduğu yıl sonu eğlence programına 500’e yakın öğrencisiyle, yurt yöneticileri, memurları ve yurdun değişik hizmet birimlerinde görev yapanlar ve Rize görev yapan çeşitli kamu kurum ve kuruluşların davetli üst düzey yöneticileri katıldılar.

Rize Yeşilçay Yurtkur Müdürü Ensar Mutlu’nun öğrencilere yönelik veda programına, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hasan Türüt, RTEÜ. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Davut Keskin, RTEÜ. Genel Sekreteri Ali Rıza Köroğlu ve RTEÜ ‘nın çeşitli birimlerinde görev yapan doktor ve personelle birlikte Rize’de görev yapan yazılı ve görsel basının temsilcileri, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Pehlivan, Rize Yurtkur Müdürü Kenan Sallı, Çayeli Yurtkur Müdürü Cemil Turan, Rize Çevre ve Şehircilik Müdürü Nidai Köroğlu, Afad Rize İl Müdürü Şakır Kurk katıldılar. Adeta 2013 öğretim yılının bir veda yemeği olan programda Hatay’ın, Reyhanlı ilçesinde meydana gelen menfur hain saldırı nedeniyle programın eğlence kısmı ertelendi. Programın sonunda Yeşilçay Yurtkur Müdürü Ensar Mutlu, Etkinliklerine katılarak kendilerini yalınız bırakmayan kamudaki çeşitli kurumların üst düzey yöneticilerine öğrencilerine yönelik bu davetlerine teşriflerinden dolayı mutluluğunu dile getirerek teşekkür etti. Ve yurt öğrencilerini kutlayarak iyi bir tatil geçirmelerini diledi.

YURT RESİM YURT RESİM-1 YURT RESİM-2 YURT RESİM-3 YURT RESİM-4 YURT RESİM-5

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Paylaş
30 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle