Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Ruveyda 2013 Türkiye Güzeli Seçildi

09 Haziran 2013

Rizeli Ruveyda 2013 Türkiye Güzeli Seçildi

Star Tv`nin düzenlediği Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasında 1. anne babası Rize Ambarlık Köyünden olan kendi İstanbul`da doğup büyüyen Ruveyda Öksüz oldu.

Star Tv`nin düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının final gecesi İstanbul Kongre Merkezi`nde gerçekleşti. Muhteşem sahne şovları, güzelleri ile Miss Turkey gecesine Taksim Gezi Parkı`ndaki olaylar damga vurdu. 

Gezi Parkı`ndaki direnişçiler atılan gaz bombalarından etkilenince Miss Turkey gecesinin düzenlendiği Kongre Merkezi`ne girmek istedi. Kısa süreli bir arbedenin yaşanmasının ardından Kongre Merkezi`nin kapıları kilitlendi. Kenan Dogulu`dan sonra sahne alan Goksel de gezi parkında yaşanan olaylar için kayıtsız kalmadı. Göksel “Biz buradayız fakat aklımız sokaklarda. İnşsllah ben guzel ulkeme barış ve huzur yakın zamanda gelir.” diyerek alkış topladı. 

rüvayda öksüz
 

Gecede Filiz Akın, Faruk K, Çağla Kubat, Eylem Şenkal, Simge Tertemiz, Zeynep Tuzlu ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri hazır bulundu. Finalde Türkiye Güzeli`ni seçecek isimler arasında genç kuşağın gözde oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Ahmet Kural, Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın, 2012 Miss World Yu Wenxia, 2002 Miss World Azra Akın, gazeteci Hıncal Uluç ve Güneri Civaoğlu, moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk yer aldı. 

fhd
 
Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Birinci Güzeli
İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, 1. Sınıf Öğrencisi 2 numara ile yarışan 19 yaşındaki Rizeli Ruveyda Öksüz oldu.
 
Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının İkinci Güzeli
Lise son sınıf Öğrencisi 6 numara ile yarışan 18 yaşındaki Berrin Keklikler oldu.
 
Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışmasının Üçüncü Güzeli
Florıda Instıtute Of Technology, İşletme Bölümü, 3. Sınıf Öğrencisi 15 Numara ile Yarışan 20 yaşındaki Ezgi Avcı oldu.
 

İlk 10`a girenler:
 
Ruveyda Öksüz
Ahu Ağırbaş
Berri Keklikler
Merve Üçer
Emel Erdemanar
Oya Unustası
Ezgi Avcı
Elif Ölker
Pınar Karadaş
Leyla Köse
 
110_0b67c
bd7_79944 eew 
 

Paylaş
111 Kez Görüntülendi
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle