Hoşgeldiniz   brazzers porno

Milli Sporcu Rize’ye Gelin Oldu.

10 Eylül 2015

Milli Sporcu Rize’ye Gelin Oldu.

ARDEŞEN GSK’NIN KAPTANI DÜNYAEVİNE GİRDİ

Milli Hentbolcu ve Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Kaptanı Perihan Topaloğlu, Rize’ye Gelin Oldu.

3 Sezondur Ardeşen GSK’da forma giyen Perihan Topaloğlu, Ardeşenspor Futbol Takımı sporcusu Doğan Acar ile Rize’nin Ardeşen İlçesinde düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Ardeşen Beş Yıldız düğün salonunda düzenlenen törene, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Yardımcısı, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ile Ardeşen GSK Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Yaşaroğlu ile Şaban Ali Biberoğlu, Ardeşen GSK Kulüp Müdürü Ziya Özatmaca, Kulüp Menajeri Osman Nuri Yazıcı, Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Zenginal, A Milli Takım ve Ardeşen GSK Teknik Direktörü Hikmet Vurgun, Ardeşen GSK Antrenörleri Ali İhsan Tekin, Mehtap Gençoğlu ile A takım ve genç takım sporcuları katıldı.

PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (3) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (4) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (5) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (6) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (7) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (8) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (9) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (10) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (11) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (1) PERİHAN TOPALOĞLU DÜĞÜN TÖRENİ (2)

Paylaş
163 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle