Hoşgeldiniz   brazzers porno

Muhteşem Manzarada Sabah Namazında Buluştular.

09 Nisan 2016

Muhteşem Manzarada Sabah Namazında Buluştular.

Güneysu Müftülüğü’nce Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe eşrafı Rize’nin Güneysu İlçesindeki açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Kıbledağı Camiinde sabah namazında buluştu.

GUNEYSU Kaymakamı İhsan selim Baydaş, Belediye Başkanı Halil Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Gündoğar, Rize İl Müftü Yardımcıları, Rize Merkez Sahil Camii İmam Hatibi İlahiyat Camii İmamı ve Güneysu’da Görev yapan İ.H.ler ve kalabalık bir halk topluğu Kıbledağı Camiinde kınlan Sabah namazının ardından Rize simiti ile kahvaltı yaptılar.

Büyük bir huzur içinde eda edilen sabah namazının ardından günün ağarması ile birlikte namaza katılanlar muhteşem görüntüye sahip camiden  çevreyi seyrettiler.

Paylaş
247 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle