Hoşgeldiniz  
Son Dakika

Fındıklı’da Toplanan ADD Şubeleri Terörü Kınadı.

12 Aralık 2016

Fındıklı’da Toplanan ADD Şubeleri Terörü Kınadı.

ADD EŞGÜDÜM ŞUBELERİ TOPLANTISI SONUÇ BİLDİRGESİ

FINDIKLIDA GERÇEKLEŞEN ADD EŞGÜDÜM TOPLANTISINDA TERÖR KINANDI.

Rize, Artvin, Çayeli, Pazar, fındıklı, Ardeşen, Hopa ve Arhavi şube temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı da İstanbul’daki terör saldırıları şiddetle kınandı.

Yapılan açıklamada, ’’ Bu düşmanca saldırıları yapan eli kanlı terör örgütlerini ve arkasında ki açık-gizli destekçilerini şiddetle lanetliyoruz. Hain saldırı da kaybettiğimiz şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.Emperyalizmin 100 yıllık planları; ülkemizde cumhuriyet yıkıcılığı, Atatürk düşmanlığı, ulusal değerlerimize karşı nefret söylemleri inşa edilerek geliştirilmeye çalışılıyor.

Güneysu müftülüğü tarafından 13 Aralık 2016 Salı günü ve 14 Aralık 2016 Çarşamba günü düzenlenen vefa programı T.C hedef alan yalanlara dayandırıldığı basına yapılan açıklamalardan anlaşılmaktadır.

Cumhuriyete karşı yapılan isyanın yıldönümünde Güneysu müftülüğü tarafından kimi kamu kurumlarıyla birlikte milli eğitime bağlı bir lisede anayasanın 174. Maddesiyle korunan Cumhuriyet değerlerine karşı bir etkinliğin yapılıyor olmasının izahı mümkün değildir.

Konuyla alakalı gerekli yasal sürecin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.’’ denildi.

ADD RİZE-ARTVİN EŞGÜDÜM ŞUBELERİ

Paylaş
0 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle