Hoşgeldiniz  
Son Dakika

Şampiyon Oldular Gruplarda Rize’yi Temsil Edecekler.

30 Aralık 2016

Şampiyon Oldular Gruplarda Rize’yi Temsil Edecekler.

FUTSAL İL BİRİNCİSİ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU

2016-2017 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Yıldız Kız-Erkek Futsal İl Birinciliği müsabakalarına 24 Erkek, 7 Kız Okul takımından toplam 360 sporcu katıldı.

Yıldızlar kategorisinde yarışan Okul takımlarında kızlarda Ardeşen İmam Hatip Orta Okulu birinci olurken, Fındıklı Aksu Orta Okulu ikinci, Merkez Cumhuriyet Orta Okulu üçüncü ve Çayeli Yamantürk Orta Okulu  dördüncü oldu.

Yıldız kategorisinde yarışan Okul takımlarında Erkeklerde ise Rize İmam Hatip Orta Okulu birinci olurken, Ardeşen İmam Hatip Orta Okulu ikinci, Hüseyin Yardımcı Orta Okulu üçüncü, Ardeşen Yavuz Selim Orta Okulu dördüncü oldu.

Birinci olan takımlar ileriki günlerde açıklanacak olan gurup müsabakalarında Rize ilini temsil etmeye hak kazandılar.

rize-imam-hatip-ortaokulu-futsal-1 rize-imam-hatip-ortaokulu-futsal-2

Paylaş
0 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Şampiyon Oldular Gruplarda Rize’yi Temsil Edecekler. için 2 Yorum

  1. adem dedi ki:

    Rahat ol.bir şey yapabiliyorsan yap.yapamiyorsan yaslan arkana seyret.

  2. çArşı dedi ki:

    Dayanamadım söyleyeceğim. spor salonlarında CB nin resmi neden duvara asılır ki.. başka bir soru kızlardan imam ve hatip olamayacağı halde neden kız imamhatip okulu var? Sonra da vay efendim Avrupa bizi dışlıyor. sen avrupayı yakalamak yerine avrupanın 100 yıl gerisinde kalırsan önce kendini eleştireceksin. biz eğitimde sürekli geriye gidiyoruz. bu zihniyet 10 yıl daha iktidarda kalırsa karanlık devire kadar gidecek.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle