Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de FETÖ İhraçları Devam Ediyor. Tam 22 Akademisyen…

02 Ocak 2017

Rize’de FETÖ İhraçları Devam Ediyor. Tam 22 Akademisyen…

RTEÜ Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 22 akademisyen FETÖ ile bağlantıları olduğu gerekçesi ile Üniversitden  ihraç edildi.

Rize’de devam eden FETÖ soruşturması kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarındaki bağlantılı kişilerin ihraçları devam ediyor.


RTEÜ (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi) Tıp Fakültesi’nde süren soruşturmalar kapsamında 1 Profesör, 16 doçent, 4 yardımcı doçent ve bir araştırma görevlisi olmak üzere toplam 22 akademisyen ihraç edildi. Bir doçentin ise incelemesi sürüyor

Paylaş
21 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de FETÖ İhraçları Devam Ediyor. Tam 22 Akademisyen… için 10 Yorum

 1. evliya dedi ki:

  bu ülkede sıbyan mektebini ana okulu ortaokul ve liseyi fetönün okulunda okuyan kişi x bakanı

 2. Emrah beşikçi dedi ki:

  Bu 22 kişi zaten açıkta cogu hapiste zaten

 3. Vedat kalyoncu dedi ki:

  Bir tek tipda mi varmis….Allah Allah… digerleri tertemiz…

 4. POTOMYALI dedi ki:

  GUNEYSUDAN ALINANLARI DA YAZIN BU MILET GERCEKLERI ORENSIN TARAFSIZ HABER YAPIN KIMSE KIMSEYI KORUMAYA KAKMASIN BALOK CIKAN BILE VAR HALA SESIZ BU HABER SITELERI NE İŞ YAPAR HALK SORUYOR…

 5. Vatandaş dedi ki:

  Devlet yutrarinada bakin tetocu

 6. rizeli dedi ki:

  kimse kimseyi kandırmasın. Sayın cumhurbaşkanı hariç birde belki başbakan hariç feto ile kimse mücadele etmiyor. Etmiyorlar çünkü o koltuklara veya siyasi makamlara gelenler feto sayesinde gelmişler. Ak partinin rizeli 2. adamı cumhurbaşkanı paralel devlet dediğinde 1 gün sonra paralel yok demedimi. Bir kaçtane köy gibi yerlerin belediye başkanlarını ihraç ettiler o kadar. Kripto paralelciler hala saklı başta iktidar partiisnde olmak üzere tüm partilerde.
  Gerçek mücadele yok.Yoksa devlet yurt yapmadığında o yapının yurdunda okuyarak baplantısı olan gariban öğretmenlere oluyor.
  Sayın yerel basın temsilcileri rizedeki paralelin hamilerini bildiğiniz halde yazmıyorsunuz.

 7. Recep dedi ki:

  Üniversite temizlik güvenlik en üstte kadar araştırılmalı eğitim kurumları fetocu dolu

 8. Vay sinsiler dedi ki:

  Vay anassını adamlar cumhurbaşkanımızın üniversitesine bile sızmışlar.Diğer fakültelerden aynı hassasiyeti bekliyoruz.Peki meb de çöreklenen fetöcü şube müdürlerine neden dokunulmuyor.

 9. Senai dedi ki:

  MEB’den devam

 10. Biri dedi ki:

  Lütfen isimlerini yazın bu darbeci hainlerin . Herkes tanısın bilsin.Devletin imkanlarıyla en iyi eğitimi alıp en iyi kurumlarına yerleştirilmiş ,aklını kiraya veren ve millete kan kusturanları tanıyalım. Ayrıca bunları üniversiteye alan yönetici jüri üyeleri ve refaransları kimlermiş incelenmeli. Rektör bey tırın üstünde halka konuşuyordu.Bu tip kişileri üniversiteden tamamen temizlemelidir.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle