Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Memurlarle İlgili Millet Adına En Büyük Reform

08 Ocak 2017

Memurlarle İlgili Millet Adına En Büyük Reform

Bakan sinyali verdi! Memuriyette yeni dönem

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamu çalışma reformunu biran önce yapmak istediklerini söyledi.
Kamu çalışma reformunun bir an önce yapılması gerektiğini belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Reform tamamlanırsa, millet adına yapılabilecek en büyük reform olacak” dedi.

Reformla ilgili bu yıl paydaşlarla çalışacaklarını belirten Müezzinoğlu, “Reformu bütün olarak yapmak en iyisi. Paydaşlarla bunu çalışacağız. 657’likler, işçiler, yarı zamanlı hizmet alımı, taşeronlar, 4/ a, b, c hepsini kapsayacak şekilde kamu çalışanı reformu olmalı.

30 YIL SONRA DA BİZİM MEMURUMUZ OLMALI

Memuriyet güvencesinin tek başına kriter olmayacağını anlatan Müezzinoğlu, “Güvence artı ne olmalı. Terfi nasıl olmalı. Memuru bugün aldık 30 yıl sonra da bizim memurumuz mu, kendisini geliştirmiş mi, alanındaki gelişmeleri takip edip etmediğine bakmalıyız. Milletimiz kendi alanlarındaki gelişmeleri dünya ile yarışacak şekilde takip edebilmeli. Bu performans 5 yılık olabilir, ya da belli dilimlerle kendisini değerlendirir, buna da güvence konulur olur. Ama tek başına ‘memuriyete gireyim, güvencem olsun’ olmaz” şeklinde konuştu.

KAYNAKYENİ ŞAFAK

Paylaş
2 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Memurlarle İlgili Millet Adına En Büyük Reform için 1 yorum

  1. Hasan dedi ki:

    Memurlara uyarı; Bu çalışmadan sarı sendikayı olabildiğince uzak tutun.
    Görüldüğü üzere bu cenah memurları iki koltuğa, kişisel menfaatlerine anında satarlar.
    Bir sendika görümlü dernek başkanı, hani çözüm sürecinin hayvanların dahi anladığını iddia eden şahıs, Bir vekillik koltuğuna memurlar satmadı mı?
    Memur arkadaş enflasyon %14 sen ocak ayında %3 zam alacaksın, sarı sendikanın bu kazığını UNUTMA!
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle