Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Trabzon’da Bir Gün.

08 Ocak 2017

Trabzon’da Bir Gün.

TRABZON’DA BİR GÜN

Komşumuz Trabzon’da geçirdiğim bir günü aktarmak istedim.

BYEGM. de işim vardı.40 Yıldır yazı yazan birisi olarak şartlar yeni hasıl olduğu için Sarı Basın Kartı müracaatım vardı. Bu vesile ile Trabzon Bölge Müdürlüğüne gitmek üzere gazeteci dostum B.Ali Kavalcı ile sabah saatlerinde yola çıktım.

Kunduracılar sokağın sonundaki BYEGM. de işimi gördükten sonra tanıdık bildik dostlara uğramamız gerekiyordu.

Birçok yerde olduğu gibi Trabzon da da kapısı her daim açık değerli dostlarımız var. Bu güzel dostların başında Trabzon’un eğitim alanında en tepe noktasında bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Köse dostlarımız geliyor. Şükür Köse Müdürümüzün tarihi binadaki makam odası an be an nostalji kokuyor. Yılların yıpratamadığı asırlık bina eğitim seviyesinin yükselmesi konusunda önemli kararların alındığı mekân olarak çok güzel.

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri olan hemşerilerimizin bizlere gösterdiği sıcak ilgiyi unutmayacağız. Aynı ilgi ve desteğin Eğitim Öğretim konusunda bu camianın ana damarı olan Öğretmen ve öğrencilere de gösterildiğine inanıyorum.

Söğütlü de bulunan TRT müdürlüğüne uğrayarak Radyo Müdür Yardımcılığına atanan hemşerimiz Erdoğan Topçu’ya biraz geç oldu ama hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Burada bulunan diğer hemşerimiz Baş kameraman Tahir Orhon Rize’de olduğu için kendisiyle görüşemedik.

Söğütlü dönüşü TRT karşısından meşhur AKYAZI kavşağına kadar olan güzergâhta yoldaki kavşak çalışmasından dolayı çok sıkışık bir trafik vardı. Saatlerce adım adım giderek ilerledik. Akyazı Kavşağının bir an önce tamamlanması lazım. Bu çalışma daha fazla sürerse sürücüler çok sıkıntı çekecek.

Son ziyaretimiz Taka Gazetesine olmuştu. Haber katkısında bulunduğumuz Taka Gazetesinde Yusuf Turgut ve Harun Yavruoğlu ile kısa bir sohbette siyaset ve yatırımda bölgeyi masaya yatırdık.

Taka Gazetesinden ayrıldıktan sonrki durağımız yeni Adliye karşısında bir dostun çay ısmarlama sohbeti oldu. İki Of’lu hemşerimizle samimi bir ortamda güzel sohbette bulunarak Rize’ye doğru hareket ettik. Büyük şehir Trabzon’un bu bölgesindeki insanların Doğalgaz konusunda sıkıntılı olduğunu dinlemekten üzüldük.

Bölgede yapılan modern binalarda Doğalgaz şebekesi yok, ısınma taşımalı doğalgazla karşılanıyor. Bize çok şikâyette bulundular. Üst seviyede AKP yöneticilerinin doğalgaz taşıma işinde ortak olduklarını iddia ettiler. Bu iddianın doğruluğunu bilmiyorum. AKP li ortak olunca taşımalı gaz karlı oluyor tabii ki. İsim vermeyeceğim fakat bu çağda modern bir yerde Doğalgaz taşıyarak ısıtma yapılmasını anlamak zor.

İsmet Kösoğlu

Paylaş
40 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Trabzon’da Bir Gün. için 2 Yorum

  1. Ankara/İsmail ÜLGER dedi ki:

    Sn: Müdürlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder saygılar sunarım.

  2. Şükür KÖSE dedi ki:

    Sizleri ağırlamaktan her zaman daim mutluluk duyarız…Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle