Hoşgeldiniz  
Son Dakika

Rizeli Yıldırım Türkiye 1.si Oldu

10 Ocak 2017

Rizeli Yıldırım Türkiye 1.si Oldu

Yıldırım Türkiye 1.si Oldu

Sağlık Sen Genel Merkezince Türkiye genelinde yapılan fotoğraf yarışmasında 1. Olan Salih Yıldırım, ödülünü Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş takdim edildi.

“Gözlerdeki Korku Her Şeyi Anlatıyor” adlı fotoğrafı Sağlık Sen Genel Merkezince Türkiye genelinde yapılan fotoğraf yarışmasında Türkiye 1. olarak ödülü almaya hak kazanan Yıldırım, ödülünü Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş tarafından aldı.

Memiş tarafından Yıldırım’a plaket ve sembolik ödül çeki verildi.

Sağlık-Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen teşkilat eğitim programları kapsamında Antalya’da ilinde düzenlenen programımın ardından ödül töreni düzenlendi.

Yıldırım’a ödülünü Sağlık-Sen Yönetim Kurulu adına Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş ve Rize Sağlık-Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz takdim etti.

Memiş, sağlık çalışanlarının zor şartlar altında görev yaptığının ispatı olan ve 1. olmayı hak kazan fotoğrafı çektiği için Yıldırım’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Rize Sağlık-Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz ise, fotoğrafı kar kış kıyamet denilen bir havada çeken l Sağlık Müdürlüğü Temsilcimiz Salih Yıldırım İlimizi en iyi şekilde temsil ettiği için teşekkür etti.

Yıldırım’ da Rize’yi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, ödülünü cefakâr ve vefakâr sağlık çalışanları adına aldığını belirtti.

Yıldırım, Gece gündüz demeden zor durumda olan tüm hastaların imdadına yetişen ve en zor anlarında yanında olan sağlık çalışanlarının ne zorluklar altında görev yaptığını belgeleyen bu fotoğraf karesini çekmek için 15 saate aşkın süren bir kurtarma operasyonun içinde bulunduğunu söyledi.

salih-yildirim-turkiye-birincisi-1 salih-yildirim-turkiye-birincisi-2 salih-yildirim-turkiye-birincisi-3

Paylaş
0 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Yıldırım Türkiye 1.si Oldu için 2 Yorum

  1. Kadir Besikci dedi ki:

    Salihcigim.Tebrik efdiyorum.Basarilrinin devamini diliyorum.

  2. Hulusi ŞİNOFOROĞLU dedi ki:

    Tebrik ederim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle