Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizelilerin Ankara’da Bitmeyen Tartışması. RİDEF

11 Ocak 2017

Rizelilerin Ankara’da Bitmeyen Tartışması. RİDEF

Ardeşen Kültür Derneği Yönetim Kurulu olarak dernek çalışmalarımızda  daima  hukuku esas alan, şeffaf,  hesap verebilir, demokrat, uzlaşmacı,  hizmet odaklı tutum sergiledik ve bunu sürdürme kararlılığındayız. 

Güçlerimizi birleştirmek amacıyla üyesi olduğumuz tüm organizasyonların da bu değerleri benimseyip gözetmesini ilişkilerimizin verimli bir şekilde devamı açısından çok önemli buluyoruz. 

Üyesi olduğumuz Ankara Rize Dernekleri Federasyonu’nun 28.12.2016 tarihinde ve Akay Caddesi No:20/9 Ankara adresinde yapılan 4. Olağan genel kurulu toplantısı, Rize Dernekleri Federasyon Tüzüğü 11. ve 12. Maddesinde belirtilen genel kurul toplanma ve çağırılma usul ve esaslarına uygun yapılmadığı gibi yasal sakıncaları da mevcut bulunmaktadır

Delegelere haber verilmeden yapılan bu genel kurulu, seçimleri ve alınan kararları hoşgörü ile karşılamamız mümkün değildir. 

Federasyonumuzun en yetkili organı olan genel kurulun, yasal zeminde ve yetkili delegelerle birlikte yeniden yapılmasını gerekli görüyoruz

Derneğimiz üyelerinin bize verdiği temsil yetkisi gereği Rize Dernekleri Federasyonunun yasal olarak yetkilendirilmiş yönetim kurulunu, yukarıda belirtilen beklentilerimizi karşılayarak birlikteliğin bozulmaması yönünde adım atmaya davet ediyor,   Ardeşen Kültür Derneği olarak geçmişte olduğu gibi bundan böyle de,  çok önemsediğimiz Rizemize hizmet arzumuzun bu şekilde  verimli ve sürdürülebilir olacağını tüm taraflar ve hemşehrilerimizle paylaşıyoruz.

 ANKARA ARDEŞEN KÜLTÜR DERNEĞİ  YÖNETİM KURULU

Paylaş
3 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizelilerin Ankara’da Bitmeyen Tartışması. RİDEF için 2 Yorum

  1. MEHMET AĞA(KIRMIZI ÇİZMELİ) dedi ki:

    İspat edilmeyen yakıştırma suçtur.
    Daha dikkatli olunmasında fayda var.

  2. RİDEF sıçrama tahtası olmuş dedi ki:

    Ridef araçtır.Bu örgüt aracılığıyla siyasette ticarette bürokraside foli kapma hevesi var.Belgesiz bağışlar,şişirilmiş harcamalar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle