Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin Pusulası Kamuoyundan Tam Not Aldı.

28 Mayıs 2017

Rize’nin Pusulası Kamuoyundan Tam Not Aldı.

PUSULA’NIN YENİ SAYISI KAMUOYUNDAN TAM NOT ALDI

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu (Denizcilik) Lisesi’nin  PUSULA isimli dergisinin 3. sayısı   yayımlandı.

Oldukça zengin  bir içerikle yayımlanan okul dergisi Mayıs ayında okurlarıyla buluştu. Okuldan yola çıkılarak ilçenin ve kaybolmuş birçok değerin ele alındığı dergi özellikle röportajlarıyla göz doldurdu.

Okul Müdürü Oğuz ÇELİK  PUSULA dergisinin 3. sayısının altı aylık bir çalışma diliminde bir ekip çalışmasıyla  hazırlandığını ifade ederek derginin klasik bir okul dergisi olmanın ötesine geçtiğini  söyledi. 2.000 adet basıldığını tüm Çayeli ve Rize esnafının yanında, okullara, kurumlara, Sivil Toplum Örgütlerine, Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatına  ve denizcilikle ilgili tüm paydaşlara  derginin gönderileceğini belitti. Her yeni sayıyla üzerine konularak yeni sayıların hedeflendiğini ifade eden Okul Müdürü, katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN’e, Çayeli  Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN’ e, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ’ye  ve okulun hamisi İshakoğlu ailesine teşekkür etti.

Dergide Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla ESMEN  ve   bu yıl şampiyonluğu kovalayan  Medipol  Başakşehirspor’un Rizeli  antrenörü Abdullah Avcı ile yapılmış röportaj  bulunuyor. PUSULA’nın yazar kadrosu içinde tanınmış akademisyen, hukukçu, araştırmacı ve kaptanlar yer alıyor.  Tarihten, edebiyata, kültürden,  sanata  geniş bir yelpazede oluşturulan eğitim ve kültür dergisi PUSULA Denizcilik lisesinin tanıtımında önemli bir misyon üstlenmiş durumda.

Paylaş
312 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin Pusulası Kamuoyundan Tam Not Aldı. için 3 Yorum

  1. ROTASIZ KAPTAN dedi ki:

    disiplin başarıyı getirir ben bunu bilirim

  2. Büyük oynayalım dedi ki:

    Abdullah Avcı takımın başına getirilsin.Her sene küme düşme korkusundan bıktık.

  3. NAMSO dedi ki:

    RİZEDEN SELAM
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle