Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Eğitim Projeleri Yılsonu Festivali Yapıldı.

07 Haziran 2017

Rize’de Eğitim Projeleri Yılsonu Festivali Yapıldı.

ÖĞRENCİLER HEM OKUL HEM DE  ATÖLYELERİNDE TEKNOLOJİYİ YAKALADILAR…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 2016-2017 Öğretim yılı okullarda uygulanan “Kodlarize Projesi” yılsonu il genel festivali, “Beyaz bayrak Projesi” ve “Beslenme Dostu Okul projesi” kapsamında yapılan çalışmaların toplu gösterimine katıldı. Gösterilere Rize Valisi Erdoğan Bektaş’ta katıldı.

“Beyaz bayrak Projesi” ve “Beslenme Dostu Okul projesi” kapsamında yapılan çalışmaların sunumu Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ardından protokol konuşmaları ve komisyon değerlendirmesinden geçen 87 okula  Beyaz bayrak ve Beslenme Dostu Okul Belgeleri takdimi ile devam etti.

İlçe Okullarının da katıldığı “kodlarize” projesinin genel festival açılışı da protokol tarafından yapıldı. Öğrencilerin Kodlayarak oluşturduğu bilgisayar oyunları ve robotlarını inceleyen Vali Bektaş ve Başkan Kasap, teknolojiyi esir alma hürriyetine kavuşturma kıvılcımlarını daha şimdiden oluşturmaya başlayan öğrencileri tebrik ettiler.Paylaş
165 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Eğitim Projeleri Yılsonu Festivali Yapıldı. için 2 Yorum

  1. Evet dedi ki:

    Aynen katılıyorum

  2. Rol model dedi ki:

    Kurumunu temsilen valinin karşısına tişörtlü sakallı çıkan müdürleri ben ilk defa burda gördüm.Hani öğretmen rol modeldi.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle