Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Vatan Partisi İpsiz Recep’i Rize’deki Anıtı Başında Andı

11 Haziran 2017

Vatan Partisi İpsiz Recep’i Rize’deki Anıtı Başında Andı

Vatan Partisi İpsiz Recep’i Anıtı Başında Andı

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı, Milli Kahraman İpsiz Recep’i ölümünün 89. yıl dönümünde Rize sahil parkı anıtı başında andı. Anmaya İl başkanı Salih Öksüz, İkizdere temsilcisi İlhan Muti, Çayeli temsilcisi Mustafa Kemal Kısır ve parti üyeleri katıldı.

Vatan Partisi üyeleri, İpsiz Recep’in anıtına karanfil bırakarak saygı duruşunda bulundu. Burada açıklama yapan Öksüz;

”Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı olarak, her yıl olduğu gibi Milli Kahramanımız İpsiz Recep’i anıtı başında anıyoruz. İpsiz Recep’i hepiniz biliyorsunuz bu sebeple büyüklüğünden ve yüce değerinden bahsetmeyeceğim. Kahramanımızın önünde sizlere bazı mesajlar vermek için buradayız.


Birinci amacımız bağımsızlığımız için mücadele etmiş kahramanlarımıza saygımızı göstermektir. Diğer bir amacımız, Türk gençliğine Atlantik medyası tarafından enjekte edilen sahte kahramanlara karşı, gerçek kahramanlarımızı özendirerek, en büyük erdemlik olan ”Milletine ve insanlığa hizmet etme” bilincini aşılamaktır. Eskiden halk arasında çocuğu olanlara ”Vatana millete hayırlı olur inşallah” diye söylenirdi. Şimdi ise menfaatin için herkesi ez geç, kendinden başka kimseyi düşünme, senmi kurtaracaksın vatanı, diye çocuklarına öğüt verenler var. Bu yüzden, anne ve babalara büyük görevler düşüyor. Vatanı ve milleti için canını ortaya koyan Milli Kahramanımız İpsiz Recep’in önünden sesleniyoruz: Çocuklarınızı milli bilinç ve bağımsızlık ruhuyla büyütün. Onlara gerçek kahramanları anlatın. Çocuklarınızı sisteme kurban etmeyin” dedi.

Paylaş
256 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Vatan Partisi İpsiz Recep’i Rize’deki Anıtı Başında Andı için 1 yorum

  1. VATANDAŞ/RİZA dedi ki:

    SYN RİZENİN SESİ HABER KÖSE YAZARLARI.BURDA YAPILAN YORUMLARIN SAYFASINA YER ALMAMASINI KINIYORUM.YOKSA SIZDEMİ,O PARTİLİYDİNİZ.BENİM BİLDİĞİM HABERİN PARTISI OLMAZ,YAZDIKLARIMA HAKARET İÇERENDE BİR KIRICI SÖZDE YOKKKEN,TARAFLI DAVRANILDIĞINI GÖRMEK BİR OKUYUCU VE DİNLEYİCİ OLARAK BENİ ÜZMÜŞTÜR.DEMENIZ OKI SİZ OKUYUCULAR SADECE NE YAZILIYORSA OKUYUN AMA BİZE DOKUNAN YORUMLARI ETMEYE SİZE FIRSAT VERİLMEZ.PEKİ RİZENİN SESİ KÖŞE YAZARLARI,BİZDE KENDİMİZE BUNDAN BÖYLE YÜREGİMİZE GÖZÜMÜZE HİTEP EDEN BİR HABER KÖŞESİ BULURUZ.BUYRUN KÖŞENİZ SİZİN OLSUN.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle