Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Yöneticiler Trabzonlu Yöneticilerle Karşılıklı Bir Görüşme Yaptı.

12 Haziran 2017

Rizeli Yöneticiler Trabzonlu Yöneticilerle Karşılıklı Bir Görüşme Yaptı.

ÇAYKUR RİZESPOR BASIN BÜLTENİ
   

Trabzon ile Rize coğrafik olarak birbiri ile komşu iki Karadeniz şehridir. İki şehrin halkı da birbirine düşman değil, bilakis komşuluk ilişkileri ve Karadeniz insanının doğasından gelen içtenliği ile karşılıklı olarak irtibat halindedir. Sportif alandaki gelişmelerin, iki şehir halkını karşı karşıya getirmesine müsaade edilmemelidir.                                  

Trabzonspor başkanının en son açıklamasında samimi ve içten olduğuna inanmak istediğimizi belirtmek isteriz. 
 
Ama öncelikle bilinmelidir ki; Çaykur Rizespor kulübü olarak, sezon sonunda yaşananlarla ilgili  duruşumuzda herhangi bir değişiklik olmamıştır. 

 
Bazı basın organlarında : TFF Başkanı Demirören’in  “Sizleri toplantı sonunda sahneye davet edelim ve orada tüm kamuoyu önünde el sıkışın” şeklinde bir teklifin olduğu yer almıştır. TFF Bşk.Yıldırım Demirören’in her iki kulüp başkanını biraraya getirerek , mevcut gerilimin sonlandırılmasına yönelik çabalarının iyi niyet çerçevesinde olduğu hiç kimse tarafından gözardı edilemez. 

Bu teklif Trabzonspor’lu yöneticiler tarafından kabul görmüş olsa da, Başkanımız Metin Kalkavan ve yöneticimiz Aykut Ferah tarafından kabul edilmemiştir.
 
Ayrıca; bahse konu üçlü fotoğrafın haricinde, toplantı sonrasında yöneticilerimiz, Trabzonspor’lu yöneticilerle karşılıklı bir görüşme yapmıştır. Bu görüşmede başkanımız ve yönetim kurulu üyemiz  tarafından, konu ile ilgili olarak düşüncelerimiz ve tespitlerimiz detaylı olarak kendilerine aktarılmıştır ve gerekenlerin yapılması konusundaki beklentilerimiz kendilerine iletilmiştir.

 
Başkanımız ve yönetim kurulumuz, kulübümüzün kurumsal yapısı gereği olarak faaliyetlerine de devam etmektedirler. Zaman zaman çeşitli görüşmeler de gerçekleştirmektedirler. Ancak, yapılan her görüşme içeriğinin de kamuoyuna açıklanması beklenemez. Yönetim kurulumuz gerekli bilgileri, gerekli zamanda açıklayacak ve kamuoyu ile paylaşacaktır.

Camiamıza ve kamuoyuna duyurulur……….


Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu

Paylaş
1.688 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Yöneticiler Trabzonlu Yöneticilerle Karşılıklı Bir Görüşme Yaptı. için 11 Yorum

 1. sporsever dedi ki; dedi ki:

  trabzonspor dürüstçe, fair play kurallarına uygun mücadele etmemiş, süper ligden düşecek takımın belirlenmesinde direk olarak etki yapmıştır.futbol bir oyun, çık adam gibi oyna ,ama yen , ama yenil . son maçları hep seyrettik hiç kimse saf değildir.yakışmadı ne adına ne büyüklüğüne,biline ……

 2. tarafter dedi ki:

  trabzonspor ve bursa spor sikeden dolayi küme dusurülmeyecekmi

 3. fasafiso dedi ki:

  açıktan sike ovdu kilıf ariyorlar trabzon ve bursa kume dusmeli ve ceza puani verilmeli

 4. seyfullah dedi ki:

  neyın peşınde tff olay bıtti şıke etti ts medyaya çıkıp el şıkışmakla konu kapanmaz ve RİZE li bu XXı asla unutmaz nokta…..

 5. vatandaş/riza dedi ki:

  gizli kapılar ardına neler oluyor Rizelinin bilmesi imkansızda olsa,trabzonlulardan özelikle rize ve karadenız illeri için dosluk beklenemez,eskiden askerde trabzonluların Orduludan dost olmaz derlerdı,bu yanlış nalaşilmasin(77)yıllardaydı.ama asil tarabzonluların asil dostluklarından şüphe duyulmalıdır,ordulu kardeşlerimin günahını alan Trabzonluları veballarıyla bırakır,onlardan ne rizeye nede karadeniz şehirlerine dostlukları olur der,hayatları boyunca huylarından vaz geçemezler.bu yüzden eski bir Rizeli ama trabzonu seven taraftar olarak,trabzon spor ve taraftarıda dahil hepsinin bencıllıklerını kendılerıne bırakır, dürüslük abıdesıyle işleri olamadıklarını birkez daha gösterdiler

 6. istanbuldaki-rizeli dedi ki:

  Trabzon tereyağı ve Vakfıkebir ekmeği almayalım daha 🙂

 7. Süleyman YILMAZ dedi ki:

  TFF BAŞKANININ İŞİ, ÖNCELİKLE OLAYIN ÜZERİNE GİTMEKTİR! ORTADA CİDDİ ŞİKE KUŞKULARI VARKEN, BAŞKANLARI BARIŞTIRMAK GİBİ BİR YOLA GİRMEK, İŞİ CİDDİYE ALMAMAKTIR! KAMUOYU SİZDEN, BU ŞAİBELERİ TEMİZLEMENİZİ BEKLER!…..

 8. saldıray dedi ki:

  bu görüşmeye ne gerek vardı x edin gitsinler haaa ayrıca bu maç hakkında savcılğa suç duyurusunda bulunun bakın bakalım altından ne çıkacak özelliklede ısararla söylüyoruz her iki takımın oyuncularının menejerleri incelensin bunlarla görüşmeye devam etmeyin açık açık hesabını ödeteceğiz bunu böyle bilsinler hem futbol olarak hemde şehir olarak hesap ödeyecekler maddi olarak rizede hiç bir trabzon ürünü satılamaz satanlarda rizeli değildir alanda değidir bizim için ilk kez birlik olacağız bunlara hesabını soracağız xx

 9. şahin dedi ki:

  tff trabzonu şike yapmasından dolayı küme düşürmesi lazım.

 10. İbrahim kazdal dedi ki:

  Biz rizespor taraftarları olarak daha doğrusu rizeliler olarak trabzon spor kulübü yonetıcilerının yapmiş oldukları hiç bir açıklamanın doğruluğua inanmadığımızı trabzon sporun bursa maçını bilerek isteyerek bursaspora verdığınden hiç bir şüpheniz yok trabzon spor bundan sonra hep bu utançla yaşayacak bu trabzon sporun yapmiş olduğu ilk olay deyıl biz zaten onların ne olduklarını biliyorduk şimdi bütün türkiyede oğrenmiş oldu.

 11. RİZELİ dedi ki:

  TRABZON SPOR AÇIK VE NET ŞİKE YAPTI. RİZE SPOR HAKKINI ARAMAYACAKMI YA. RİZESPOR YÖNETİMİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNSUN. MİLLETİ ENAYİ YERİNE KİMSE KOYMASIN.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle