Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize İçin Dev Proje Cumhurbaşkanının Masasında.

15 Haziran 2017

Rize İçin Dev Proje Cumhurbaşkanının Masasında.

RTEÜ TIP FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. ŞABAN ŞİMŞEK’ HAZIRLADIĞIMIZ PROJE RİZENİN 70 YILLIK HASTANE PROJESİDİR.’

DAHA İYİ HİZMET DAHA İYİ EĞİTİM AMAÇLI HAZIRLANAN TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ PROJESİ CUMHURBAŞKANININ MASASINDA

RTEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şaban Şimşek iftar yemeği sonrasındaki sohbette önemli açıklamalarda bulundu.

Tıp Fakültesi olarak işi bilen insanların hazırladığı ÇAYKUR’a ait Paketleme Fabrikası arazisi üzerinde yeni Tıp Fakültesi yapımı için 7 aydır bir çalışma olmadığını söyleyen Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şaban Şimşek’ arsa konusundaki çalışmalar bitmek üzere. Hazırladığımız Hastane projesinde 32 bin m2 lik alanda 1200 araç kapasiteli otoparkımız var. Bu proje Rize’nin 50 yıllık 70 yıllık geleceğine cevap verecek durumdadır. Proje ile en az para ile hastanemize dört ayrı birim hayata kazandıracağız.

Her odanın ışık gördüğü aydınlık yerler olacak. Fakültemiz bünyesinde Onkoloji Hastanesi, Kemik İliği Merkezi, Rehabilitasyon Merkezi, AMATEM Merkezi, Yaşlı Bakım merkezi, Rize’de uzak yerlerden gelen hasta yakınlarının mağdur olmaması için hasta oteli yer alıyor, hizmet için il dışından gelecek hocalarımızın daha iyi vakit geçireceği sosyal alanlar, kongre merkezi, lokanta yer alıyor.

Bu proje ile bir hastaneye para vereceğiz ama birçok birimi ayrı ayrı yerlerde çalıştıracağız. Cumhurbaşkanının talimatıyla 7,5 ay önce Rize’ye gelerek göreve başladım. Cumhurbaşkanı adını taşıyan Üniversitenin Tıp Fakültesi çok kaliteli olmalı. Bunu yapmak için öncelikle de ÇAYKUR’dan devralacağımız arazide mükemmel bir Hastane binası yapmamız lazım’dedi.

İSMET KÖSOĞLU

 

Paylaş
2.215 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize İçin Dev Proje Cumhurbaşkanının Masasında. için 18 Yorum

 1. Rize dedi ki:

  Sehir hastanesi ni Cumhurbaşkanı istemedi, bilir bilmez konuşmayın

 2. HE SEN HA. dedi ki:

  UANIK ADAMA. sende uyanıksın ölemi.hiçte öle anlaşimadi uyanık ismiyle geçinen zavallı.sen ancak pröfösörün yağdanliği olursun.oda yazdıklarından belli.bari susta kendini rezil etme..

 3. Uyanik adam ! dedi ki:

  Yapmayin bukadarda cahillik yaa ! Rizede iki tane hastane var zaten Yeterde artar bile yalandan masraf cikartmayin ltfn braz aklinizi basiniza alin yaaa !

 4. VATANDAŞ/RIZA dedi ki:

  birkaç ay öncesine herkes can atıyordu oraya şuraya olsun dıye şehir hastanesi,şaban şimşeğin rizeye atanmasıyla bir anda şehir hastenesi nasıl oluyorsa gündemden düşüp,birkaç ınşaatla eskı paketlemenın yerıne ek bınalarla fakültesine katkı sağlamaya çalişmaktadırnasil bukadar Rizeliyi uyutuyorlar,nerde seçilmiş vekillerimiz,nerde yöneticilerimiz.sizlere oy veren bu Rizeli,bu halk yapılacakları bilmek zorunda değilmi.cogunluğunmu,yoksa brokrsının dediğimi oluyor.gündemi bakıyorum syn dıyemeceğim kımse kusura bakmasında şaban şimşek,in arzusu doğrultusunda pröjeler hazırlanıyormuş.adam inşaatçimi yoksa rektörmü(sağiıkçı)mı….ıuyan Rizelim uyannn.kendini ezdirme bukadar,yeter artıkk rizeyi rizede yaşayanlar bilir,gurbettten dönüp,gelenlerin işi değil bunlar.

 5. Cemil dedi ki:

  Hocanın projesi en mantıklı ve kabul edilebilir olanıdır aynı zamanda basit ama bir o kadar işlevseldir.
  Ama daha önemlisi fiziki yapıdan ibaret hastahane yanında eğitimli ve yetişmiş personel ve elbette uzman kadroların tahsis edilmesi ve onların şehirde gönüllü olarak kalmalarını sağlayacak sosyal kültürel ve sanatsal altyapının da oluşturulmuş olmasıdır…

 6. derviş dedi ki:

  yani hocam ettin ettin şehir hastanesini iptal ettirdin valla helal olsun! diz sağlıkçısınız altyapı şehirleşme vs. konulara girmeyin. size göre şehir hastanesi gerekli değil ama yanlış bakıyorsun olaya! fenamı olurdu şehrin az dışında yeşillik sakin bir yerde tüm üniteleri içinde bulunduran modern bir hastane… diğer illerede hizmet verirdi gelen giden refakatçide kalırdı…şehrin kalabalığından gürültüsünden uzakta ha nasıl olurdu kötü mü! tam anayolun kenarında karbondioksit cenenti yerde hastane isyiyorsun1 nasıl sağlıkçısınız hayret !!!

 7. AYNA dedi ki:

  Anlamıyor musunuz ? bu zamana kadar böyle proje haberleri ile hep saf gibi kandırıldık ve artık bizi iyi bildikleri için hep aynı numara son 10-15 yıldır salarha tüneli ve daha yeni başlayan meydan projesi dışında hangisi hayata geçti rize ancak masada oturup hem yiyip hemde proje sallar heryerinden

 8. Ali SARI dedi ki:

  ŞEHİR HASTANESİNİ YAPMAMAK İÇİN BİR YEM Mİ BU?

 9. Kenan yelkenci dedi ki:

  Evvet once hasta edecegiz sonra iyilestirecegiz

 10. Süleyman Delibalta dedi ki:

  Araştırma Hastahanesinde (Rize) öyle bir kas sistemi kurulmuşki gelen uzman ve hocaları bezdırıp kendi istekleriyle gitmesini sağlıyorlar.
  Ran okadar buyukmiki kimse ses cikaramiyor.
  Neden ???

 11. Süleyman Delibalta dedi ki:

  Demirel isminde ,özal isminde ve vs isimlerde oluyorda niçün Recep Tayyip Erdoğan isminde olmayacak.
  Elbette olacak .

 12. YASER 53 dedi ki:

  Sanki şehir hastanesi rafa kalkmış birileri yada birisi Rize’yi boş geçmeyelim bir proje üretin değerlendirelim demiş

 13. Rizeli isadami dedi ki:

  Hadi hayirlisi insallah.

 14. Mert dedi ki:

  Sayın hocam her konuşmanda cumhur başkanı yollladı beni o dedi geldim felan diyorsun başka birşey ettiğin Yok sende laftasın şunuda unutma sayın hocam cumhur başkanı kendi adını devamlı kullananı sevmez

 15. atmaça 53 dedi ki:

  Hocam Hastanenin üzerine helikopter pisti de olmalıdır.inşallah sayenizde düzgün bir iş yapılmiş olur.

 16. Yunus Yılmaz dedi ki:

  Bakacağız, bugüne kadar ciddi bir tesis Rizemizde yapılmadı! Oyları biz verelim, yatırımları başkası alsın! Yapılacağını tahmin etmiyorum…

 17. Anonim dedi ki:

  Arkadaşin Recep Tayyip Erdoğan ısmı zorunamı gıttı rızemıze bır taş koymayan ınsanların ısımlerı her caddede onları bır halledın gerısı olur

 18. SLÇUK LEVENTOĞLU dedi ki:

  ÖNCE İSMİMİZİ” RİZE ÜNİVERSİTESİ GERİ AL” ERDOĞANI SEVİYORUZ HEP KALBİMİZDE AMA BÖYLE TABELA x GEREK YOK BIRAK HOCAMSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle