Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTSO Seçimlerinde Tavrımız Net. Sporda Dostluk Bitmiştir.

15 Haziran 2017

RTSO Seçimlerinde Tavrımız Net. Sporda Dostluk Bitmiştir.

Rize MÜSİAD, Basınla İftarda Buluştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Başkanı Recep Taylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İftarda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

MÜSİAD’ın Rize’deki basın mensuplarıyla biraraya geldiği iftar programında konuşma yapana MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz, bu güzel iftar sofrasında bizleri buluşturan Cenab-ı Hakk’a şükrediyor, şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına, hepinizi saygıyla selamlıyorum, Derneğimiz tarafından ilkinin yapıldığı ve bundan  sonrada inşallah geleneksel olarak her yıl yapılacak olan, Basın İftar programımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz”

“Üç ay önce dernek binamızda kahvaltılı toplantıyla bir araya gelmiştik. Orada görüştüğümüz konular içerisinde öncelikli olarak Rize Organize Sanayi Bölgesi sorunlarını el aldık. İnceleme gezileri, toplantılar ve son olarak OSB de faaliyet gösteren firma yetkilerinin katılımıyla dernek binasında sorunları tespit etmek üzere çalıştay tertip ettik. Toplantı sonucunda çıkan sonuçlar doğrultusunda raporumuz son aşamaya getirmek üzereyiz. Tamamlanınca kamuoyuyla paylaşacağım”

Rize’deki trafik sorununa dikkat çeken MÜSİAD Başkanı Taylan, “Yaz aylarında şehrimize dışardan yerli yabancı turistlerin gelmesiyle merkezdeki trafik sorunu ciddi derecede artmaktadır. Bununla birlikte yapımı devam den meydan projesinin de trafiği olumsuz etkilemesiyle trafik içinden çıkılmaz hal almaktadır. Yetkililerin bu konuda gerekli önlemleri almaları gerekmektedir.”

Son olarak Rizespor’dan da bahseden Başkan Taylan, “Rizespor’un bir alt lige düşmesi Rizelileri derinden üzmüştür. Ama herşeye rağmen gelecek sezonda süper lige çıkacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın. Futbolda karşılaşılan olumsuzluklar ticari ve akrabalık bağlarımıza zarar vermeden yeşil sahalarda mücadele vererek çözülmelidir. Bu sebeple gelecek sezon hocasıyla, futbolcusuyla, taraftarıyla ve kulübüyle iyi çalışıp şampiyonluk için mücadele vermeliyiz” şeklinde konuştu.

RTSO seçimleri ilgili  açıklamalarda da bulunan Taylan şunları söyledi..

Başkan Taylan şuana kadar ”Şaban Aziz Karamehmetoğlu,Asim Çillioğlu ve Numan Toprak’ın Başkanlık için aday olacakları konuşuluyor.Bu 3 işadamımızda önemli ve değerli insanlar 3 adayında Rize’ye önemli hizmetler sunabileceğini fakat gönlümüzde geçen adayların birleşip tek  bir çatı altında Rize’ye önemli projelerle hizmet etmesidir dedi.”

”Başkanlık için adayların yarışması durumunda Başkan adayının kim olduğuna bakmaksızın Müsiad üyesi olan adayların gruplardan destekleyeceklerini açıkladı.”

Paylaş
230 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTSO Seçimlerinde Tavrımız Net. Sporda Dostluk Bitmiştir. için 1 yorum

  1. Muammer Gerçek dedi ki:

    Sen önce evine yol almak için tecavüz ettiğin Kale – Halatçılar- Kavaklı Mahalleleri ile Bıldırcın ve Küçükköy yolundaki tecavüzünü sonlandır. Başkan x Millet sana birşey söylemiyor diye yaptığın x
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle