Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Başkan Kasap Rize’nin Gururu Türkiye Şampiyonlarını Kabul Etti.

16 Haziran 2017

Başkan Kasap Rize’nin Gururu Türkiye Şampiyonlarını Kabul Etti.

TİYATRODA TÜRKİYE BİRİNCİSİ RİZE’DEN

Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 275 Gençlik Merkezi arasında düzenlenen Tiyatro yarışmasında Türkiye’de birincisi olan Drama Grubu Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette yarışmanın aşamaları ve Rize’ye katkısı konuşuldu. Başkan Kasap, “Bu gibi yarışmalarda birinci olan grupların Rize’den çıkması Rize’nin tanıtımı açısından çok önemli. Bu başarılarından dolayı ve Rizemizin gururu oldukları için Drama Grubu tiyatro ekibini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı ve Drama Grubu tiyatro ekibi hiçbir desteğini esirgemeyen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a teşekkür etti. Başkan Kasap da tiyatro ekibine ve Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı’ya hediye takdim etti.

Paylaş
176 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle