Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin İlçelerine DOĞALGAZ İçin Acil Kamulaştırma Kararı

17 Haziran 2017

Rize’nin İlçelerine DOĞALGAZ İçin Acil Kamulaştırma Kararı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazetenin bugünkü sayısında  yayımlanan 2017/10334 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Rize’nin 4 sahil ilçesi Derepazarı, Çayeli, Pazar ve Ardeşen’e doğal gaz getirilmesi amacıyla acele kamulaştırma kararı çıktı

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamede, “Rize, Trabzon ve Kastamonu illerinde inşa edilecek olan doğal gaz boru hattı projelerinin gerçekleştirilmesi amacıyla ekli haritalarda gösterilen güzergahlara isabet eden taşınmazlar ile söz konusu projeler kapsamında inşa edilecek sabit tesisler, ulaşım yolları, enerji nakil hatları, katodik koruma hatları ve anot yataklarının yapımı amacıyla ihtiyaç duyulan taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının 22/5/2017 tarihli ve 14139, 14143, 14144, 14150, 14152 sayılı yazıları üzerine, 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 27 nci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’mca 26/5/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Paylaş
545 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin İlçelerine DOĞALGAZ İçin Acil Kamulaştırma Kararı için 1 yorum

  1. ismet kösoğlu dedi ki:

    diğer ilçeler üvey evlat mı.Belirlenen kriterler bir tarafa konularak bütün ilçelere doğalgaz verilse ne olur.herşey ranta yönelik olmamalı.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle