Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Samsun Sarp Demiryolu Hattı İçin Karadeniz Elele Vermeli

17 Haziran 2017

Samsun Sarp Demiryolu Hattı İçin Karadeniz Elele Vermeli

Samsun Sarp Demiryolu Hattı İçin Karadeniz Elele Vermeli

Türkiye’de devasa yatırımlar peş peşe sıralanıyor. Türkiye’nin kalkınması gelişimi adına ortaya konulan bu dev projelere tüm Dünya ülkeleri gıpta ile bakıyor.

Bu dev projelerden bölge olarak ne kadar pay alıyoruz!!!

Pay alabilmek için ne kadar uğraş veriyoruz???

Doğu Karadeniz bölgesinin Samsun’dan Sarp Sınır Kapısına kadar uzanan demir yolu (hızlı tren) hattına ihtiyacı vardır. Ülkemizin birçok bölgesi demir ağlarla hızlı trenlerle donatılırken Karadeniz bölgesinin demir yolu ağından mahrum bırakılması kabul edilir değildir.

Rize’mizi marka bir şehir ve Lojistik üst olma yolunda ortaya konulan projelerden, Havaalanı projesinin temeli atıldı.Ovit tüneli ve mevcut yolların tamamlanmasıyla Rize’nin Güney Doğuya hatta Orta Doğuya açılan bir kapısı olacak, bunun yanında İyidere ilçemizde kurulacak Lojistik üst ve liman ile birlikte, Rize’miz tam bir lojistik üst konumuna dönüştürecektir. Doğu Karadeniz’in en şanslı illerinden biri Rize olacaktır.

İşte bütün bu projeler hayata geçirilmişken Doğu Karadeniz Bölgesinin Samsun’dan Sarp’a uzanan bir demir yolu hattına ihtiyacı vardır. Demir yolu hattı için Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan tüm illerin birlik içerisinde bu projeyi dillendirmesi gerekmektedir. Tüm sivil toplum örgütleri, Ticaret Odaları, Parti Başkanları, bu illerin Milletvekilleri Samsun Sarp Demiryolu(Hızlı tren) hattı bölgemiz için çok önemlidir diyerek Hükümeti bu yatırımı yapmaya ikna etmelidir. Rize Ticaret ve Sanayi Odası, Ovit Tüneli Rize Mardin Sevgi yolunda bunu başardı. Şimdi aynı görev Samsun Sarp Demiryolu hattı için yapılmalıdır.

Rize’nin geleceği adına ortaya konulan projelere ortak bir dille ve kararlılıkla sarılıp projeleri hayata geçirmek için uğraş vermeliyiz. Samsun Sarp Demir Yolu hattı bölgemizin en önemli projelerinden biri olacaktır. Şimdi birlik içinde bu projeyi hayata geçirme zamanıdır.

Recep Ali AVCI

Paylaş
295 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Samsun Sarp Demiryolu Hattı İçin Karadeniz Elele Vermeli için 8 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  beyler çıtayı yüksek tutmak lazım derseniz anlarım da trabzonla rizeyi niye kıyasyıorsunuz. kulvar farkı var. rize de ev yapmaya araba park etmeye yer bile yok. taşbihte hata olmaz ama ortaokul öğrencisine lise dersleri vermezler. zamanla ….

 2. BALEVABAL dedi ki:

  kalemine sağlık. rizemizin önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de şehir içi raylı sistem ilçelerde dahil olursa çok daha iyi olur. bu konuda gündemde tutulmalıdır. selamlar. Hızlı tren gündemden düşmemelidir.

 3. Selim KOPUZ dedi ki:

  SAMSUN-SARP DEMİRYOLU BÖLGE İÇİN HAYÂTÎ ÖNEME SAHİP! İNŞALLAH OLACAK!

 4. atmaça 53 dedi ki:

  Saldıray kabahatı başkalarına aramayalım.Nazar etme ne olur çaliş seninde olur.İş bilenin kılıç kuşananin demiş atalarimiz.Trabzon her yatırıma layıktır çalişıyor çabalıyor gerekirse muhalefet partilerinden de Trabzon menfaatleri için destek alıyor.Helali hoş olsun.

 5. atmaça 53 dedi ki:

  sen Tersaneyi,Lojistik merkezi yakaliyamadın,Hızlı Trenimi yakalayaçaksın,gülerler adama.

 6. saldıray dedi ki:

  sevgili recep kardeşim çok güzel yazmışsın da eksik bıraktığın yerler çok lojistik merkezi unutun yıllardır geçti hiç bir şey yok daha adam gibi ovit tünelinin bağlantı yollarına başlanmadı trabzon her şeyi engelliyor karayolları bölge müdürlüğü trabzonda gidip basacan gerekirse yerle bir edecen iş çıkaracan yoksa yok haa demiryoluna gelince trabzonda kalır öteye geçmez buna bizim gibi siyasi gücü çok olan ama hiç bir zaman bunu kullanamayan bir vilayet alamaz zaten bize verilen sözlerin hepsi hikaye dahası bizden bir bok olmaz

 7. Mustafa Çakır dedi ki:

  Trabzondan Samsun-Sarp hızlı tren konusunda nasıl sesler çıkıyor? Veyahut da ses çıkıyor mu? Onların başka planları olmasın!

 8. atmaça 53 dedi ki:

  Trabzona Şehir hastanesi ve Lojiştik merkez yapılması için sadeçe trabzon için kıyı kenar kanunu değiştirildi.Ne muhalefet ne de iktidar partisinden karadeniz sadeçe trabzondan ibaret deyildir demedi.bu kanunu tüm karadeniz illeri için geçerli olsun istemediler.Rize de 5 yildan beri lojistık konuşuldu okadar bizimkilerin mazeretide hazırdır kıyı kenar kanunu var yapamayız.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle