cesme escort fethiye escort kemer escort kusadasi escort marmaris escort sile escort sinop escort tekirdag escort tekirdag escort tekirdag escort fethiye escort tokat escort tokat escort trabzon escort trabzon escort usak escort usak escort
Hoşgeldiniz  
Son Dakika

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki Rakibi Belli Oldu

19 Haziran 2017

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki Rakibi Belli Oldu

UEFA Avrupa Ligi 1. ve 2. ön eleme turu kura çekimi bugün İsviçre’nin Nyon kentinde yapıldı. Temsilcimiz Galatasaray, İsveç’in Östersunds takımıyla eşleşti.

İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde bugün gerçekleşecek kura  çekimine, 1. ön eleme turunda 100, 2. ön eleme turunda ise 16 takım katılıyor.


 
Turnuvaya 2. ön eleme turundan başlayacak Galatasaray’ın rakibinin,  ilk ön eleme turundaki hangi eşleşmeden geleceği belli olacak.  Ligde 1. eleme turu maçları 29 Haziran ve 6 Temmuz, 2. ön eleme turu  karşılaşmaları da 13 ve 20 Temmuz tarihlerinde oynanacak.


 

Temsilcimiz Galatasaray, İsveç’in Östersunds takımıyla eşleşti. ​

İŞTE 1. ÖN ELEME EŞLEŞMELERİ:

Maccabi Tel-Aviv – Tirana
Kairat Almaty – Atlantas
Beitar Jerusalem – Vasas
Ordabasy – Siroki Brijeg
Crvena zvezda – Floriana
Valletta – Folgore
Ventspils – Valur Reykjavík
St Johnstone – Trakai
Odd – Ballymena United
Shakhtyor Soligorsk  – Sūduva
Mladost Lucani – Inter Bakü
Chikhura Sachkhere – Altach
Fola Esch – Milsami Orhei
Partizani – Botev Plovdiv
UE Santa Coloma – Osijek
Zaria Balti – FK Sarajevo
Bala Town – Vaduz
VPS Vaasa  – Olimpija Ljubljana
Connah’s Quay Nomads – HJK Helsinki
SJK Seinäjoki – KR Reykjavík
Shirak – Gorica
Zirä – Differdange
Vojvodina – Ružomberok
Slovan Bratislava – Pyunik
Rabotnicki – Tre Penne
Rangers – Progrès Niederkorn
Domžale – Flora Tallinn
Crusaders – Liepāja
Nõmme Kalju – B36 Torshavn
Levadia Tallinn – Cork City
Dacia Chisinau – Shkëndija
Levski Sofia  – Sutjeska
Irtysh Pavlodar – Dunav Ruse
Jagiellonia Białystok – Dinamo Batumi
Željezničar – Zeta
AEK Larnaca – Lincoln
Midtjylland – Derry City
Dinamo Minsk – NSÍ Runavík
Ferencváros – Jelgava
Lyngby – Bangor City
Trenčín – Torpedo Kutaisi
Lech Poznan  – Pelister
Mladost Podgorica – Gandzasar-Kapan
Videoton – Balzan
AEL Limassol – St Joseph’s
Skënderbeu – Sant Julià
Haugesund – Coleraine
Stjarnan – Shamrock Rovers
IFK Norrköping – Prishtina
AIK – KÍ Klaksvík 

 

Paylaş
145 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

medyum izmir