Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Turizm Zirvesi’nin Konukları Çamlıhemşin Köylerine Hayran Kaldı.

20 Haziran 2017

Turizm Zirvesi’nin Konukları Çamlıhemşin Köylerine Hayran Kaldı.

Doğu Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi’nin yabancı konukları turizm alanlarını gezdi, bölgenin doğasına hayran kaldı.

GENÇ YATIRIMCI TURİZMCİ İŞ ADAMI KIZILTAN AÇIKLAMADA BULUNDU.
Fatih Kızıltan Ayder Doğa Resort: Rize’de son dönemde Malezya-Suudi Arabistan-Kuveyt-Katar-Sudan-Singapur Son olarak İran gibi birçok heyeti Ötelinde misafir eden Fatih Kızıltan bölgenin yurtdısı turist potansiyelini ön plana çıkarmak için 2018 de büyük bir tanıtım projesine hazırlandıklarını belirtti.OTSAD TEMSILCISI ATEŞCİ TANITIM SONRASI AÇIKLAMADA BULUNDU
Genç Yatırımcı başarılı turım kraliçesi Brotravel Nagihan ATEŞCİ OTSAD çatısı altında THY desteğiyle Brotravel ve TS Goldun işbirliğiyle İran ın tüm bölgelerinden en büyük seyahat acentaları Karadeniz e getirilip info tür yapılmış ve çok yararlı geçmiştir. Gelen misafirler bölgeye hayran kalmıştır
Bölge Tanıtım esnasında görev alan GünayMedya Fotoğrafcı Yavuz Günay Yaptığı Açıklamada Çamlıhemşin bir cennet burayı görmeden ben tatıl yaptım demesınler dedi.
Çamlıhemşin’e bağlı tüm yaylalar olmak üzere başta Topluca köy’e bağlı Turizm bakanlık Onaylı bal Ormanı Maselavat vadisi Komatı yaylası Eğrisu yaylası ve Didingola olmak üzere Dikkaya Köyü ve Çayırdüzü’ne bağlı Köçdüzü Yüzen Adasi Adali Göl ve Üç Köy Ortak kulanım alanı olan Topluca köy,Dikkaya Köyü ve son olarak Çayırdüzü köyüne bağlı yaylaları anlatıldı tanıtıldı gayet iyi geçti seneye daha güzel bir aktivitlerde olacağını ınanıyoruz dedı.


Paylaş
163 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle