Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Eğitimde Bir İlk. Sadece 68 Öğrenci Alacak.

24 Haziran 2017

Rize’de Eğitimde Bir İlk. Sadece 68 Öğrenci Alacak.

Rize merkezde Fen ve Sosyal Bilimler Kız İmam Hatip Lisesi açılıyor.

 Okul 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Şehit Erhan Dural Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adıyla eğitim camiasında yerini alıyor.

Kurucu Müdür Yaşar KESKİN idaresinde; dinamik, yeniliğe açık, uzman yönetim ve öğretmen kadrosuyla öğrencilerini heyecanla beklediklerinin müjdesini veriyor.

Kurucu Müdür Yaşar KESKİN
22 kişilik sınıflarda, eğitim koçluğu sistemi ile uzman rehberlik birimi desteğiyle YGS ve LYS hazırlıklarının 9.sınıftan itibaren planlanacağı okulda; Fen ve Sosyal Bilimler Projesi Programı uygulanacağı ifade ediliyor.
Tüm okullarda ortak okutulan 9. ve 10.sınıf derslerinden sonra, 11. sınıftan itibaren normal imam-hatip liselerine göre daha hafifletilmiş bir imam-hatip lisesi programının yanında, öğrencilerin yeteneklerine göre fen lisesi veya sosyal bilimler lisesi projesinin uygulanacak olması, öğrencilerdeki “üniversiteye hazırlanamam” kaygısını ortadan kaldırıyor.

Okulun içerisinde; büyük bir konferans salonu, cep sineması, sunu odası, bilgisayar-fen –dil laboratuvarları, çeşitli branş derslikleri, görsel sanatlar ve müzik atölyesi, mesleki eğitim odaları, z-kütüphane ve spor salonuna ek olarak ev ortamı sıcaklığında pansiyonunun bulunması, tercih yapacak öğrenci ve velilerin kısa zamanda ilgisini çekmesini sağladı. 

ÖZEL SINIFLAR – ÖZEL EĞİTİM SALONLARI

 

 

Paylaş
969 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Eğitimde Bir İlk. Sadece 68 Öğrenci Alacak. için 15 Yorum

 1. Beyesham dedi ki:

  Babam dedi ki kendisi gitsin ahlaklı çıksın

 2. Mehmet yılmaz dedi ki:

  Okula sadece kız öğrenci almayı planlayanlar okul müdürünü de kadın olarak seçmeye dikkat etmeliydiler…hatta okulda tüm öğretmenlerde kadın olmalı…

 3. Mevlüt dedi ki:

  Rizede eğitimin (kasıt öss başarısı) kalitesi akademik okul sayısını artırmakla değişmez. Neticede puan açısından rizenin öğrenci potansiyeli belli. Aynı okullardan çok yerde açıldığı için rize için değişen şey sadece öğrencilerin gittikleri fiziki mekanın değişmesidir. Yüksek puanlı liselerde de öğrencilerin epey bir kısmı il dışından gelmektedir.

 4. ihlli dedi ki:

  diğerleri seckin değil herhalde.imam hatip kaldımı diye sorarım.bu aşağılık kompleksinden başka bir şey değil.zaten memleketimizde sosyal bilim .fen lisesi var .ihl leri kuşa ceviriyorlar haberiniz yok.

 5. Meslek Lİseli dedi ki:

  Bence okulun adı İmam Hatip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olsunLisesi

 6. GÖZLEMCİ dedi ki:

  Mesleki Eğitime ne kadar önem verildiği anlaşıldı. Meslek lisesi memleket meselesi

 7. Cemil dedi ki:

  Herkes imam herkes hatip hane cemaati nere bulacasunuz?
  İrfanı vicdanı hür nesiller yetiştirecekler yerseniz tabi ..
  Proje siyasaldır arka bahçeye yatırımdır bu kadar basit…

 8. Mustafa dedi ki:

  Hep imam-hatip başka bişey açmayın… Çok ahlaklı insanlar çıkıyor öyle değil mi? Bir sahile çıkın bakın kayalıklarda hep başı kapalı Aman bana ne sanki

 9. Anonim dedi ki:

  Bu memlekette İmam hatip ten başka okul lazım degilmi

 10. Rizeli dedi ki:

  İsminde Milli İrade kelimesi konulması çok büyük bir ayıptır. Diğer İmam Hatipler Gayrı Milli İradenin okulları mı ? Bu isme bakınca diğer normal okullarımız x irade okulları oluyor herhalde.

 11. Ye kürküm ye dedi ki:

  Bu bina ve imkanlar hangi bağın mahsulü….

 12. Süleyman YILMAZ dedi ki:

  Rizemiz için güzel bir gelişme! İmam-Hatiplerin kalitesini buna benzer şekilde yükseltmek gerekir…..

 13. Süleyman YILMAZ dedi ki:

  İmam-Hatiplerin böyle seçkin olmaları gerekirdi! R

 14. Tayyip dedi ki:

  Hırsızlar için yaşasın cehennem

 15. Ali aydin dedi ki:

  anadolu lisesi ismini eklemeyi unutmussunuz….hepsini birlestirip anadolu fen sosyal imam hatip bilimler lisesi olan okul acin bari…o da yetmezse guzel sanatlar spor saglik meslek imam hatip lisesi açın…aman bi tarafınız eksik kalmasın
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle