Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Görkemli YAZ SPOR OKULLARI Açılışı

29 Haziran 2017

Rize’de Görkemli YAZ SPOR OKULLARI  Açılışı

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIŞI YAPILDI.

2017 Yılı Yaz Spor Okullarının açılışı Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ’nında katılımı ile Yenişehir Spor Salonunda yapıldı.

Yaz Spor Okulları açılışına Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan BEBEK, Rize TÜFAD İl Temsilcisi Bilal KARAFAZLIOĞLU, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK ve çok sayıda davetli katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlanan törenin açılış konuşmasını yapan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, ” Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı yaratmak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak amacıyla, 81 il merkezi ve ilçelerimizde 05-18 yaş grubu çocuk ve gençlere yönelik olarak her yıl uygulanan Yaz Spor Okulları kapsamında bu yıl Rize ilinde Atıcılık-Atletizm-Badminton-Basketbol-Bisiklet-Bocce-Boks-Cimnastik-Engeliler-Futbol-Güreş-Hentbol-Halter-HalkOyunları-Judo-Kano-Karate-Kick Boks-Kürek-Masa Tenisi-Muay-Thai-Okçuluk-Rafting-Satranç-Tenis-Taekwondo-Voleybol-Yüzme-Wushu(Aikido) olmak üzere 29 spor branşında 72 antrenörle hizmet verileceğini söyledi ve İl Müdürü ÇELİK Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak 2017 Yılında Yaz Spor Okulları temasını “Önce İyi İnsan, Sonra İyi Öğrenci, Olabiliyorsan İyi Bir Sporcu” belirlediklerini ifade etti.

İl Müdürü ÇELİK ayrıca Yaz Spor Okullarımıza daha fazla çocuk ve gencin katılımını sağlamak amacıyla, Belediyeler, Müftülük, Milli Eğitim Müdürlüğü, ilköğretim ve ortaöğretim kurumları, spor kulüpleri ile diğer kamu, özel kurum ve kuruluşlarıyla iş birliği yapıldığını Yaz Okullarından 5000 çocuk ve gencin yararlanmasının hedeflendiğini belirterek, “Yaz Okulları kapsamında 2017 yılından itibaren engelli çocuk ve gençlere yönelik Engelliler İl Spor Merkezleri açıldığını, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri ile koordineli olarak, engelli vatandaşların spor tesislerinden faydalanması, tesisi bulunan merkezlere antrenör, spor malzemesi ve servis hizmetlerinin verileceğini belirterek 2017 Yaz Spor Okullarının Ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisi ile açılışımızı onurlandıran sayın Valimize şükranlarımızı sunar antrenörlerimize ve sporcu öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve spor dolu dünler dilerim” dedi.


Yaz Spor Okulları açılışı töreni Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ın Sporcular ve aileler ile birlikte toplum resim çektirerek tüm sporculara Yaz Spor Okulları kapsamında başarılar diledi.
Paylaş
154 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle