Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

ADALET Yürüyüşü İle İlgili konuştu. ‘Atatürk Düşmanlarıyla Yürümem’

06 Temmuz 2017

ADALET Yürüyüşü İle İlgili konuştu. ‘Atatürk Düşmanlarıyla Yürümem’

Eski İstanbul Barosu Başkanı ve akademisyen Ümit Kocasakal Adalet Yürüyüşü’ne dair eleştirilerde bulundu. ‘Ben bu ülkenin bölünmez bütünlüğüyle sorunu olanlarla, Cumhuriyetle ve Atatürk’le sorunu olanlarla, emperyalizmin işbirlikçiliğini yapanlarla yürümem’ dedi.

Konuşmasına katılanların geçmişteki pek çok kumpas ve tertibe destek olmuş olabileceğini söyleyerek devam eden Kocasakal, CHP’nin, partinin kurucusuna düşman kişilerle yürümeyeceğini söyledi.Kocasakal şu ifadeleri kullandı: Ben bu ülkenin bölünmez bütünlüğüyle sorunu olanlarla, Cumhuriyetle ve Atatürk’le sorunu olanlarla, emperyalizmin işbirlikçiliğini yapanlarla yürümem. Atatürk düşmanları ile de yürümem. Şöyledir benim kafamdaki şey; Atatürk düşmanı için onun da hakkı, adaleti elde etmesi için yürürüm ama Atatürk düşmanı ile yürümem hele ki yürüyüşü yapan CHP ise.Oraya gelen bir takım insanların kim olduğu, ne olduğu daha önceden Atatürk ile ilgili neler söylediğini bilmiyor muyuz? Aptal mı herkes? Bir de sen CHP isen, hem ülkenin hem partisinin kurucusunun düşmanı ile yürüyemez.

(CNN Türk)

Paylaş
251 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ADALET Yürüyüşü İle İlgili konuştu. ‘Atatürk Düşmanlarıyla Yürümem’ için 1 yorum

  1. temel tursun dedi ki:

    16 nisan öncesi performans konusmalarinda mangalda kül birakmayanlar.. geyik hikayelerinden söyle bir anekdotum (atasözü gibi falan seylere verilen isimdir) vardi; baskalarini geyiklikle itham edenler, bilinki bir zamanlar kendileri de geyik idiler, ya da etme bulma dünya si da diyebilirsiniz.. oy aman oy aman,
    emeklilik ne zaman, sarkilarini duyar gibiyim. siz ne diyorsunuz?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle