Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Yeni Gündem. Kimin Parası İle Geziyorlar ?

07 Temmuz 2017

Rize’de Yeni Gündem. Kimin Parası İle Geziyorlar ?

KİMİN PARASI İLE GEZİYORLAR!…

-CHP İl Genel Meclis Üyeleri 200 milyarın üzerinde yurt dışı gezisine karşı çıktı ve 25 kişilik il genel meclis üyesinin 3 ayrı ülkeye yapacağı ziyaretin maliyetinin 200 milyarın üzerinde olacağını söyleyen Mustafa Buçan ve Osman Nuri Hasçelik” Bu parayla köylere hizmet yapsınlar” dediler.

RİZE: Rize İl Genel Meclis üyelerinden 25 kişilik ekibin 3 ayrı ülkeye yapacakları ziyaretlerin maliyetinin 200 milyarın üzerinde olduğu belirtildi.

Rize İl Genel Meclisi aldığı karar ile yarın İsviçre, İtalya ve Fransa gezisine başlıyor. Bir hafta sürecek olan gezi vali Erdoğan Bektaş tarafından onandı.

Rize İl Genel Meclis üyeleri Mustafa Buçan ve Osman Nuri Hasçelik” Daha önceki vali bu kararı onamamış ve gezi iptal edilmişti, şimdi ise onandı ve 25 kişilik ekip 3 ülkeye gezi yapacak. Bu neyin gezisi, köylerimiz hizmet beklerken, ödenek beklerken meclis üyeleri 200 milyarın üzerinde özel idareye yük olacak harcamayı yapacak, bu parayla birçok köyümüz hizmet alabilir. Çeşitli hizmetler yapılabilir. Biz buna iki kişi karşı çıktık ve bu geziye katılmayacağımızı söyledik. Diğer meclis üyeleri Cumartesi günü milletin parası ile geziye çıkıyor” dediler.

Haber: Mustafa Bayrak

Paylaş
843 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Yeni Gündem. Kimin Parası İle Geziyorlar ? için 6 Yorum

 1. temo dedi ki:

  hanı beytulmal şımdı herşey mubağ oldu

 2. Rizeli dedi ki:

  Bu kişiler mi gidip Avrupanın modern şehirlerini görüp buraya uygulama yapacaklar. Güldürmeyin Allah aşkına. Bunların bir çoğu Rizenin köylerine bile çıkmamış.

 3. ancerli dedi ki:

  sen git ilk önce , milletvekilinden hesap sor …telefon konuşmalarının faturalarını………

 4. hanıslı dedi ki:

  ye kurkum ye mılletın parası ıle mılletlr alay etmeyın

 5. Ensari dedi ki:

  20 yılsalarmış deresini gezenler İsviçre derelerini se gezsinler.iyi olur.bu millete münasiptir.

 6. Rizeli64 dedi ki:

  CHP yanlış düşünüyor.
  Ben olsam çok daha fazla gezdiririm ki biraz şehircilik öğrensinler. Bu sayede belki biraz utanıp Rize’ye daha az zarar verirler. Yoksa Rize geri dönülemez bir şekilde elden gitti gidecek.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle