Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Yetiştirdiği Öğrencileriyle Ameliyat Gerçekleştirdi.

07 Temmuz 2017

Rize’de Yetiştirdiği Öğrencileriyle Ameliyat Gerçekleştirdi.

PROF.DR. ŞİMŞEK YETİŞTİRDİĞİ ASİSTAN VE ÖĞRENCİLERİYLE GÖZ AMELİYATI YAPTI

Türkiye’nin tanınmış en önemli göz hastalıkları doktorlarından olan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Dekanı Prof.Dr. Şaban ŞİMŞEK, kendi yetiştirmiş olduğu Asistanı ve öğrencileriyle birlikte, Rize’de önemli bir göz ameliyatı yaptı.

Prof.Dr. Şaban Şimşek, “Bu Ameliyatta hayatımın en mutlu gününü yaşadım.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşen Ameliyatla ilgili konuşan, RTE Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanı Prof. Dr. Şaban Şimşek, “Eski Asistanım yeni öğretim üyemiz Yard. Doç. Dr. Murat Okutucu ilk vitrektomi (dörtlü prosedür:+fako+endolazer+ Göz içi Lens yerleştirilmesi) ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi.


İnşallah bir iki ay sonra kliniğin (bu konuda) bana ihtiyacı kalmayacak. Ben sevgili eski asistanım Murat beye ve ameliyat ekibimize kazasız, belasız, başarılı ameliyatlar ve Rize’mize uzun yıllar güzel hizmetler diliyorum. Rize’mize, hastanemize ve bölgemize hayırlı olsun. Son söyleyeceğim, Benim için, mesleğe dair zekat, bilgi ve becerinin infakı ile ilgilidir ve bu kırkta bir filan değil %100’dür. Öğrencilerime, asistanlarıma helali hoş olsun.” şeklinde konuştu. 


HABER: BAYRAMM ALİ KAVALCI
Paylaş
1.031 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Yetiştirdiği Öğrencileriyle Ameliyat Gerçekleştirdi. için 9 Yorum

 1. HAKKI GÜLTEKİN dedi ki:

  Şükür ki ilimde ilerliyoz tüketmek yerine tüm alanlarda üreten bir toplum olma yolunda hızlı adımlarla terakki halindeyiz.Dursun Ali bey zülüm ,insanların okuma özgürlüklerini ellerinden almak ,kamusal alanda hakları gasbetmektir şimdi ise bu gasbedilmiş haklar veriliyor devlet millet kaynaşması gerçekleşiyor zülümler kalkktı artık şükür önyargılardan sıyrıl özgür düşün görceksin farkını …..

 2. HAKKI GÜLTEKİN dedi ki:

  DURSUN ALİ BEY TESBİTİNİZ ÇOK YERSİZ BİR ZAMANLAR BAŞI KAPALI OLANLAR TOPLUMDAN TECRİD EDİLİP VAR OLAN HAKLARI ELLERİNDEN ALINIRIDI OKUMA ÖZGÜRLÜKLERİ GASP EDİLİR KAMUDA ÇALIŞMALARI YASAKLANIRDI .ŞİMDİ İSE ARTIK İNSANLARIMIZ ÖZGÜR İSTEYEN İSTEDİĞİ ŞEKİLDE SOSYAL ALANLARDA RAHAT .DEĞİŞEN ÇOK ŞEY VAR SİZ ÖNCE DOĞRU BAKMAYI BİLİRSEN GÖRCEKSİN DEĞİŞİMİ DİRİLİŞİ ÖNCE ÖNYARGILARDAN SIYRIL…

 3. mahmut ali hoşoğlu dedi ki:

  Sayın Hocamız Şaban ŞİMŞEK Rizemiz için buyuk bir değerdir bu değere tüm sivil toplum örgütleri ve halkımız sahip çıkmalıdır.Hocamızın engin tecrubesi sayesinde Fakultemiz yeni yerleşkesini kurarak yoluna ivme kazanarak devam edecektir.Saygılarımla

 4. mahmut ali hoşoğlu dedi ki:

  Sayın Hocamız Şaban ŞİMŞEK rizemiz için büyük bir değerdir bu dehere rizeliler hep beraber sahip çıkmalıyız ayrıca tıp fakultemizin geleceği konusunda engin tecrubesi sayesinde yeni bir yerleşke kurarak fakultemiz bilim merkezi olacaktır.S
  aygılarımla

 5. yusuf gedik dedi ki:

  hoca Türkiye’nin göz hastalıkları konusunda çok önemli bir profumuzdur. Rizeliler sahip çıkmalı. Tebrikler hocam.

 6. Caner dedi ki:

  İnsanlar başkalarını kendisi gibi bilirmiş..

 7. imdat Akyüz dedi ki:

  Şaban hocaya başarılar dilerim sizleri ve ekibinizi kutlarım.

 8. Dursun Ali dedi ki:

  4 bayan asistan, dordunun de basi kapali. Bir zamanlar basi kapali ogrenciler dislanirdi, simdi basi acik olan ogrenciler dislaniyor. Turkiye’de degisen bir sey yok. Muslumanim diyenler de zalim, laikler de, solcular da zalim. Vel hasil topumuz zalim.

 9. rizeli.. dedi ki:

  şaban hoca rektor olması lazım,olmadı araştırma hastanesinin başına gecmesi lazım..
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle