Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin En Genç Kurumu Başarıları İle Dikkat Çekiyor.

10 Temmuz 2017

Rize’nin En Genç Kurumu Başarıları İle Dikkat Çekiyor.

2017 yılı başında İkizdere ilçesinde Kaymakam H.İbrahim Kazar desteğiyle kurulan Arama Kurtarma ekibi İDAK kısa sürede yaptığı başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

İlçe Kültür Merkezindeki yerleşkesinde eğitimlerine devam eden İDAK ekiplerini Ankara’dan gelen Jandarma Komando Arama Tabur Komutanlığı (JÖAK) ekibi ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular. Türkiye’de alanında bir numara Jandarma Arama Kurtarma ekibi olan ve 10 kişiden oluşan bir ekip olan JAK, Sualtı Arama Kurtarma, Depremsel Afet ve Dağcılık konusunda alanında uzman ekiplerden oluşuyor.2017 yılbaşında kurularak faaliyetlerini aralıksız sürdürerek Rize’deki doğal aramalarda aranılan ekip olan 9 kişilik İDAK ekibi JÖAK tarafından 1 hafta Ankara’da daha detaylı eğitime tabi tutulacak. Ankara’da yapılacak eğitim çalışmaları sonunda İDAK ekibine arama kurtarma çalışmalarında kullanılması için arama köpeği verileceği belirtildi.

İkizdere İDAK kulübü yalnız arama kurtarma değil suça meyilli başıboş işsiz gençleride bünyesine katarak topluma kazandırma çalışmaları için projeler hazırlıyor.

İsmet KÖSOĞLU

Paylaş
258 Kez Görüntülendi
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle