Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

FLAŞ Rize’de Kıran Kırana Yarış İçin İlk Kesin Aday.

11 Temmuz 2017

FLAŞ Rize’de Kıran Kırana Yarış İçin İlk Kesin Aday.

NUMAN TOPRAK RTSO BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY OLDU…

Numan Toprak RTSO başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yaklaşık 4 ay sonra yapılacak olan Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Numan Toprak kolları sıvadı.

Rizeli iş adamı ve Rize Boyner’in sahibi Numan Toprak konuyla alakalı yaptığı yazılı açıklamada: ‘’Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için gelen yoğun talepler doğrultusunda; çok değerli oda üyelerimizle yaptığım görüş ve istişareler neticesinde ortak bir konsensüs  oluşturulamamıştır.Bundan dolayı da kamuoyunun beklentilerine kayıtsız kalamayacağımı gördüm. Bunun için de bir karar aldım. Dolayısıyla Rize Ticaret ve Sanayi Odasına Başkan adaylığımı koymaya karar verdim’’ dedi.

Numan Toprak bu düşüncesini kamuoyuyla saygıyla paylaştığını ifade etti.Paylaş
2.245 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

FLAŞ Rize’de Kıran Kırana Yarış İçin İlk Kesin Aday. için 35 Yorum

 1. raşotlu dedi ki:

  Sanayi dolasıyla ticaret odası ne zaman birleştirme benim haberim olmadı , bende adayım duyurulur !

 2. Recep KOYUNCU dedi ki:

  Arkadaşın iyi bir insan olmasında hepimiz hemfikiriz yalnız unuttuğumuz birşey var ki aday olduğu makamın iyi bir insana değil iyi bir ticari zeka ve yeteneğe sahip olması gerekiyor.Bizler hatayı burada yapıyoruz işte.Rizemizin ticaretine sağlıyacağı katkı ne olacak? Rize için hangi projeleri hayata geçirmeye çalışacak?Bunlar çok önemli bence.

 3. Yahya 5334 dedi ki:

  Bugüne kadar RTSO ‘nun ziyaretler dışında Rize ticaretine bir değer kattığını göremedik, Nuğman beyin hem ticari hem kişiliği hem de çalışma prensipiyle Rize’ye tarafsız, çıkarsız ve. Tamamen hizmete dayalı Rize için büyük değer olacağına inanıyorum. Rize’nin belli bir gruba ait olmayan ve makam sevgisi asla taşımayan sadece Rizeyi düşünen Nuğman Bey gibi isimlere ihtiyacı var, kendisinin kararı için çok memnun olduk. Büyük desteklerimizi vereceğiz.

 4. Mehmet TEKIN dedi ki:

  Numan bey gercek bir beyefendi, durust bir işadamı, Rize icinde eşsiz bir değerdir. Kararından ötürü kendini tebrik ediyor başarılar diliyorum.

 5. Süleyman SAKLI dedi ki:

  Numan Toprak bey’in ben adayim demesi Gönüllere su serpmiştir.
  Başarıları yapacaklarının teminatidir. Allah yolunu açık etsin, yapabileceğim her şeyde yanın da olduğumu bilmesini isterim, 1970 ten Toprak Ailesini tanırım ve güvenirim.
  Rize’miz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum .

 6. RİZE MERKEZ dedi ki:

  XX BİRİLERİNİN DAYATMASI İLE ADAY OLDUĞU KANAATİNDEYİM. DÜRÜSTLÜĞÜNE ŞÜPHEM YOK.İYİ BİR İNSAN. LAKİN RİZE TİCARETİNE BUGÜNE KADAR DİĞER BAŞKANLARIN BİRŞEY KATMADIĞI GİBİ BUNUNDA KATABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.TAMAMEN BELLİ BİR GURUBUN ORTAYA SÜRMESİ İLE ADAY OLMUŞTUR. KENDİ RIZASI İLE ÇIKMIŞ OLSA ŞANSI DAHA YÜKSEKTİ.

 7. ADEM ATİK dedi ki:

  Cesaret ve samimiyetinden ve doğruluğundan asla şüphe etmediğim iş adamı Numan beye başarılar dilerim.İnanıyorum ki eğer seçilirse Rize’miz için hayırlı olacaktır.Dürüstlüğüyle bu yolda çok insanların gönlünü kazanmış Koltuk Sevdası değil insan ve adalet sevgisi ile yola çıktığını biliyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun.Numan Toprak büyük kazanç olur Rize iş dünyası açısından. Böyle insanların o koltuklarda olması sevindirici olur. Ben kendisini Eğitim-Öğretime verdiği katkı ve değerden bilirim. İdare,veli ve öğrenci iliklerinde okulumuzdan tam puan almıştır. Kendisine bu yolda başarılar dilerim. Hayırlı olur inşallah.

 8. Selahattin coruh dedi ki:

  Rizede esnaf bir aileninden biri kendilerini iyi tanıyanlardanım Nuğman bey kardesimiz her işte olduğu gibi buradada basarılı oiacağından eminim ben kendilerin Rizeye daha iyi hizmet yapması için baska yerlerde görmek işterdim.MESELE nerde?RİZE BELEDİYESİNDE hayırlı olsun

 9. Fikri Hür dedi ki:

  Odalar topluma katkı amacıyla iş adamlarının görev aldıkları STKLar olduğuna göre bu yapılar içinde bir bayrak yarışı misali görevin elden ele geçmesi beklenir. Halbuki ülkemizde koltuğa geçen bir daha bırakmayacakmış gibi sahip çıkmakta ve kaybetmemek için büyük bir mücadele vermekte. Mevcut yönetim kadrosu 2 dönem görev almış olduğuna göre artık bu bayrağı başkasına devretmelidir. Bu aşamada yeni adayların odaya farklı değerler katacağını düşünüyor ve doğrultuda oluşan rekabeti ve adaylığını açıklayan farklı simaları destekliyorum.

 10. Mehmet dedi ki:

  Ticaret e Sanayi Oda seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bir yanlışı düzeltilmesini temenni ederek başlamak istiyorum Ticaret Oda seçimleri 21 grupta öncelikle kendi arasında seçimleri yapar bu gruplardan kazanan isimler meclisi oluşturur o mecliste kendi içinden bir başkan birde meclis başkanı seçer.Dolayısıyla şimdiden şu isim Ticaret Odası Başkan adaylığını açıkladı şuda açıkladı gibi söylemler doğru değildir.Diğer bir önemli konu burası Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İli burda dikkat etmek lazım burada amacın hizmet olması lazım onun için birlikteliğe ihtiyaç vardır. Amacın Rize’ye Sayın Cumhurbaşkanının iline daha iyi hizmetlerin yatırımların nasıl geleceği konusunda çlaşmak lazım yoksa şu veya bu isimin başkan olması çok önemli değil amaç hizmettir dolayısıyla Ticaret Odası önemli bir Oda ve Stk dır diğer odalar ve stk lar ile siyasetle, kamu ile ve vatandaşlarla iyi çalışmalar yaparak Rize’ ye hizmetler etmek olmalıdır.Bu vesile ile tüm grupların birleşmesi Rize’nin yararına olacağına inannanlardanım

 11. Hakan Balcı dedi ki:

  STK ların temsil güçlerini kullanarak üretecekleri alternatif projelerle topluma hizmet anlamında siyasete yardımcı olmak ve hizmetlerin önceliğini sağlamada aktif rol alma görevlerinde etkili olma yükümlülüğüne Yen’i bir yüz olarak enerji katacağı,yaptığı işlerdeki basarısıyla muhakkaktır.Kendisine ve ekibine olabilecek katkı verilmesi ile RTO hizmette hamle yapacağına inancım tamdır.Haydi bismillah

 12. İsmail dedi ki:

  Ben tanımıyorum ama, herkes iyiliğinden bahsettiğine göre, başka lafa gerek yok.

 13. Sabriye Toprak dedi ki:

  Canım Kardeşim hayırlı olsun dürüstlüğüyle bu yolda çok insanların gönlünü kazanmış Koltuk Sevdası değil insan ve adalet sevgisi ile yola çıktığını biliyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun olsun Sabriye Toprak Rize birlik ve beraberlik Derneği Rize İl Başkanı

 14. nurettin dedi ki:

  Hayırlı olsun çok güzel Rize için kazanması iyi olacaktır abisi mehmet hocada vekil olsa dahada isabet olur

 15. Şaban Ali Gür dedi ki:

  Yeter Rizedeki koltuk sevdalıları değişsin artık herkes işini bırakmış vekilin ağzıyla iş yapıyor gelsin bu tarz insanlar çekinmeden kaygısız görevini yapsın darısı diğer makamların başına

 16. Gökhan dedi ki:

  Adaletli bir şekilde başkanlık yapacaktır kendisi ve ağabeyleri eğitimli ahlaklı esnaftırlar menfaat düşünmeden bu işi yapacak kişilerden biridir

 17. Anonim dedi ki:

  Rize’ ye değer katabilecek, ufku açık, projeci ve başarılı iş adamı. Rize’miz için hayırlı olsun.

 18. Selim dedi ki:

  Numan bey başkanlık için uygun bir isim

 19. Raci dedi ki:

  Doğru bir karar rize ye yakişir

 20. Haluk Belgin dedi ki:

  x Kendisini tanımamakla birlikte, başarılar dilerim

 21. Sinan Hacaloğlu dedi ki:

  Nuğman bey iş adamlari arasinda sevilen saygi duyulan guvenilir bir kisi.Rize mız için büyük bir kazanç olur.

 22. Fatma koseoglu dedi ki:

  Rizenin hizmetinde farkli yuzleri gormek iyi olacak.
  Numam beye başarilar

 23. Halil yavuz dedi ki:

  Numan beyi aday olarak gormekten gurur duyduk. Adayligini daha onceden bekledigim biriydi. Sehrimize hayirli olur inşallah.

 24. Rize dedi ki:

  Rizeye başarı getiriceğine inandığımız insanlardan

 25. Fahri53 dedi ki:

  Odamız için büyük bir değer

 26. Ekşi dedi ki:

  Çok iyi olur, Numan Toprak Rize’nin güvenilir ve başarılı bir yüzü.

 27. Kahveci dedi ki:

  Oo çok sevindim, Numan Toprak büyük kazanç olur Rize iş dünyası açısından. Böyle insanların o koltuklarda olması sevindirici olur.

 28. SALİH METİN MATARACI dedi ki:

  Lisans eğitimini almış, işlerinde başarılı olmuş biri. Rahmetli babası da Rize ticaretinde hayırla anılan başarılı bir tüccardı.Allah muvaffak etsin

 29. Zeki Yener dedi ki:

  Yakışır, inşallah faydalı olacağı kanaatindeyim.

 30. Ali İSLAMOĞLU dedi ki:

  Geçen seçimlerde aday olmasını bekliyorduk ama olmamıştı. Geç de olsa adaylığı bizi sevindirdi. Samimi, halktan ve dürüst bir insan. Şehrimiz için hayırlı olsun.

 31. Berk Çakır dedi ki:

  Butür insanların Rizemize hizmet için öne çıkması gerekiyordu, aday olarak kendisine yakışanı yaptı.

 32. Mehmet Yazıcı dedi ki:

  Gerek kariyeri gerek insanlığı gerekse yatırımcılığı ile örnek bir insan. Hayırlısı olsun.

 33. Fatih Tüfekçi dedi ki:

  Rizemizin saygın ve başarılı işadamlarından Numan Toprak’ın Ticaret ve Sanayi Odası başkan adaylığı hayırlı olsun.Bilgi ve birikimiyle Rizemize çok şey katacağından emin olduğumuz Numan beyi tebrik eder,başarılar dilerim.

 34. Y AZMAN dedi ki:

  Rize için çok iyi oldu.Nuğman Bey hayırlı olsun Sizin Rizeye değer katacağınızı düşünüyorum.Canı gönülden destekliyorum

 35. YASER 53 dedi ki:

  Tek ses tek doğru oluşumunu değiştirerek Rize menafaatini tarafsız savunabilmeye, yetkililerin bir masada toplanabilmesine ve ticaret odasının siyasi bir stk olmaktan çıkarak gerçek görevini temsil edecek duruma gelmesine vesile olur inşanlah hayırlı olsun
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle