Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bu Sosyal Tesise Yakışmayan Görüntü.

12 Temmuz 2017

Rize’de Bu Sosyal Tesise Yakışmayan Görüntü.

Rize’ye yakışmayan görüntü.

Rize Merkez Fener Mahallesi Deniz sahilinde Rize Belediyesi tarafından yaptırılan ve işletmesi de Belediye tarafından yapılan halka açık dinlenme tesislerinin tuvalet problemi görenleri şaşkına çeviriyor

Önceki akşam whatsap’tan sitemize ulaşan Rize’nin tanınmış iş esnaflarından biri Denizli ilinden gelen misafirlerini götürdüğü Belediye tesislerinde karşılaştıkları manzara karşısında şaşkınlarını gizleyemediklerini ve bir Rizeli olarak çok utandıklarını söyledi.


Görevli garsondan tuvaletin yerini soran Rizeli esnaf misafirini yönlendirdiği tuvaletin tesisin dışında üst geçinin ayaklarının dibinde (bay-bayan karışık şekilde) bir yerde olduğu ve insanların bay-bayan karışık bir şekilde sıraya girdiklerini görünce büyük bir şaşkınlık içerisinde bu durum nedir diye sorduklarını aldıkları cevap ise “Biz belediyeye söyledik bu güne kadar bir çözüm üretilemedi” şeklinde olunca o  görüntü karşısında tesisi terk ettiklerini söyledi.

İsminin açıklanmasını istemeyen Rizeli esnaf bu görüntü Rizemize hiç bir şekilde yakışmıyor. tesis çok güzel ama tuvaleti olmayan ve olanında bu şekilde çok çirkin bir hizmet anlayışı ile hizmet sunması bizleri adeta şok etmişti.
Rize Belediye Başkanı sayın Reşat Kasap başkanımızın bu olaydan haberdar olmadığını düşünüyoruz Yoksa böyle bir rezalete kimse izin vermez.

Wc kuyruğundaki baya-bayan karışık vaziyetteki insanların fotoğraflarını çekmeye utandım diyen Rizeli esnaf,  çok güzel bir tesise yakışmayan bu sorunun çözülmesi ve Rize’mize yakışır bir hale getirilmesi için Rize Belediyesinin gerekli duyarlılığı göstermesini istedi.

Paylaş
723 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Bu Sosyal Tesise Yakışmayan Görüntü. için 8 Yorum

 1. Ali Demir dedi ki:

  Rizeyi bu hallere düşürenlerden Allah hesap soracaktır!

 2. Ahmet YILMAZ dedi ki:

  Rizenin neresi düzgün ki, Sayın Cumhurbaşkanına yakışmasın! Yakışıyor yakışıyor…

 3. murat dedi ki:

  gelen gideni aratır diye bi atasözü var…

 4. Mavera dedi ki:

  Beşyıldır orda aynı durum vardı
  Ancak şimdimiÇişiniz geldi
  Size de biraz kabahat var sanki😃

 5. Ahmet YILMAZ dedi ki:

  Muhafazakâr Ak Parti iktidarı ve Reisin memleketi! Rizenin diğer taraflarına bakınca, normal diyesi geliyor insanın…

 6. Davarov.. dedi ki:

  Malesef bende bu olaya şahıt oldum utancımdan bayanların yanına gidemedim..inşallah yetkıliler bu konuyla yakından ilgilenir…

 7. Rize li dedi ki:

  AKP li belediye ye de bu yakışır,biz Rize’de benzer olaylara çok karşılaşıyoruz birazda misafirler görsün ağlanacak reisin memleketini.

 8. Anonim dedi ki:

  eveet çok çirkin bir şey ben geçen gün bayan olarak vc girdim adamla yüz yüze geldim böyle bir şey olamaz belediyemiz bunu nasıl kabul görüyor inanamıyorum
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle