Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bir yıl öncesinde 15 Temmuz gecesi.

14 Temmuz 2017

Bir yıl öncesinde 15 Temmuz gecesi.

Bir yıl öncesinde 15 Temmuz gecesi, aklı ve vicdanı ipotekli bir grup tarafından devletimize ve milletimize karşı bir kalkışma gerçekleştirilmeye çalışılmıştır. Devletimizin can damarlarını kesmeye ve kalbini parçalamaya yönelik bu kalkışma Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın feraseti ve milletimizin dirayeti ile püskürtülmüş bertaraf edilmiştir. Milletimiz, düşman bu kez içerden olsa da; Çanakkale’deki Kurtuluş Savaşındaki ata ve dedelerine layık davranmıştır. Bu belanın püskürtülmesi sırasında milletimizin aziz evlatları şehit ve gazi olmuştur. Yine milletimiz ve devletimiz şehitlerine ve gazilerine sahip çıkmayı kutlu bir görev sayarak vatan evlatlarına sahip çıkmıştır. Bu hain kalkışma sonrası geçirdiğimiz bir yılda, bu vahim olay, bizlere dostumuzun düşmanımızın kim olduğunu açık ve seçik şekilde anlayabilmemiz için büyük bir gösterge olmuştur. Devletimiz ve milletimiz sözde Avrupa medeniyetleri tarafından, bu hain oluşum ve yapılanmaya karşı savaşında yalnız bırakılmıştır. Hainleri ülkelerinde koruma altına alan devletler, bizlere demokrasi ve insan hakları nutukları atmaya kakışmışlardır. Bizler şunun farkındayız ki; bu millet güç bela sahip olduğu çağdaş demokrasiyi başkalarının telkinleriyle savunacak bir millet değildir. Bu millet demokrasisini sahiplenmiş ve içselleştirmiş bir millettir.


Büyük devletimiz, milletiyle birlikte bu sinsi, saklanmış hain yapılanmaya karşı hala mücadelesini devam ettirmektedir. Devletimiz içinde çöreklenmiş ve kendini hala saklamayı iyi başarabilen bu gruba yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonlarda milletçe devletimizin arkasında durmaya devam edeceğiz. Bütün yalnızlaştırmalara rağmen, gücünü bu topraklardan alan, milletimizin milli ve manevi kimliğine bağlı sivil toplum kuruluşları olarak bizler; devlet ve sosyal yapı içerisine çöreklenmeye çalışan her türlü bölücü ve ayrıştırıcı örgüte karşı mücadele vermeye devam edeceğiz. Birinci yıldönümünü iştirak edeceğimiz bu hain kalkışmanın yıldönümünde, aslında ne olmuştu ve neden olmuştuyu anlamaya çalışarak milli ve manevi bilincimizi tozlu raflarından kaldıracağız. Millet olarak bütün paydaşlarıyla birbirimize kenetlenerek bu gibi menfur olayların bir daha yaşanmaması için farklılıklarımıza sahip çıkarak, farkındalığımızı diri tutacağız. Bu vesileyle bu menfur saldırılarda hayatlarını millet ve vatan uğruna ortaya koymuş şehitlerimizi rahmet gazilerimizi şükranla anmayı bir borç biliriz.

 

Özel Eğitim Çalışanları ve Eğitim Derneği

Özel Eğitim Çalışanları ve Eğitim Derneği Telefon: 0507 948 08 05

Tophane Mah. Atatürk Cad. Demircan İş Merkezi web: www.ozced.org

No: 337 Kat:4 Merkez/RİZE e-mail: ozced@outlook.com.tr

Paylaş
96 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle