Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Öğretmen Uluslarası Yarışmada 3. Oldu.

20 Temmuz 2017

Rizeli Öğretmen Uluslarası Yarışmada 3. Oldu.
Rizeli Öğretmen 15 Temmuzu Anlatan Uluslar Arası İngilizce Makale yarışmasında 3. Oldu

Rize Sosyal Bilimler Lisesi Edebiyat Öğretmeni Kendirli Beldesinden Erol Uzun, Sabah gazetesi ve Zeytinburnu Belediyesinin düzenlemiş olduğu, 15 Temmuz ihanet surecini konu alan uluslararası İngilizce makale yarışmasında Rize’den tek kişi olarak katılıp kendi kategorisinde Türkiye 3. Olarak büyük bir başarıya imza attı.

15 Temmuz darbe girişimini ve yurdun dört bir yanında darbeye karşı koyulan ulusal direnişi en iyi anlatan İngilizce makaleler belli oldu. 8 ayrı kategoride 24 ödülün verildiği yarışmada dereceye giren isimler belli oldu.

Türkiye’de 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanmış olan işgalci ve terörist FETÖ darbe girişimini tüm yönleriyle, en doğru ve en sade biçimde dünyaya anlatacak metinler oluşmasını sağlamak amacıyla Zeytinburnu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Uluslararası 15 Temmuz İngilizce Makale Yarışması’nda dereceye girenler ödüllendirildi.


 

Prof. Dr. Beril Dedeoğlu (Avrupa Birliği Eski Bakanı Avrupa Birliği Eski Baş Müzakerecisi) Doç. Dr. Fahrettin Altun (SETA Genel Koordinatör Yardımcısı SETA İstanbul Genel Koordinatörü) Dr. Halil İbrahim Erbay (İstanbul Düşünce Vakfı Başkanı TBMM Müzecilik ve Tanıtım Başkanlığı Başkan Yardımcısı) Prof. Dr. İsmail Taşpınar (MÜİF Dinler Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi) Meryem İlayda Atlas (Lacivert Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Daily Sabah Op-Ed Editörü) Pınar Kandemir (TRT World Direktör) Serdar Karagöz’ün (Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni) jüri üyesi olarak değerlendirmede bulunduğu yarışmada 108 makale arasından 24’ü ödüle değer bulundu.

15 Temmuz 2016 Tarihli Darbe Girişimi Karşısında BM, NATO, AB Gibi Kuruluşlar ile ABD Rusya ve Diğer Ülkelerin Duruşlarını ele alan makalelerde Erdem Özlük birinci, Faruk Tekşen ikinci olurken, Rize’den yarışmaya tek kişi olarak katılan Kendirli Beldesinden Rize Sosyal Bilimler Lisesi Edebiyet Öğretmeni Erol Uzun üçüncü oldu ve büyük bir başarıya imza attı.

8 ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmada, dereceye giren makaleler Türkçe, İngilizce, Arapça, İstanbul Zeytinburnu Belediyesi ve Daily Sabah Gazetesinin düzenlediği yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin; akademisyen ve araştırmacıların katıldığı uluslararası İngilizce makale yarışması sonuçlandı.

Her Kategoride dereceye giren 1.ye 5000 lira ,2.’ye 3000 lira ve 3.’yede 2000 lira ödül verildi

?
?

Osman KÖSEOĞLU

Paylaş
902 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Öğretmen Uluslarası Yarışmada 3. Oldu. için 5 Yorum

 1. Tuncay YILMAZ dedi ki:

  Tebrikler Erol hocam

 2. Cengiz GÖZCÜ dedi ki:

  Tebrik ederim Erol hocam.

 3. Eğitimci dedi ki:

  Erol hocamı tebrik ederim. Rize adına güzel bir kazanımdır.

 4. Adnan ER dedi ki:

  Tebrikler hocam

 5. ali dedi ki:

  Tebrik ederim Hocam
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle