Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’nin Marka Okulunda Yaz Kursları Başladı.

21 Temmuz 2017

Rize’nin Marka Okulunda Yaz Kursları Başladı.

ÇAYELİ VAKIFBANK ANADOLU LİSESİ’ NDE YAZ KURSLARI BAŞLADI

Çayeli Vakıfbank Anadolu Lisesinde sıcak yaz günlerinde farklı bir etkinliğe imza atılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında 18 Haziran 2017 tarihinden itibaren okulda Matematik, Fizik, Kimya, Edebiyat, Tarih, Coğrafya gibi temel derslerinden tüm sınıf seviyelerinde bir üst sınıfa ve üniversiteye hazırlık kurslarını başlatıldı.

Çayeli Vakıfbank Anadolu Lisesi’nde ve il düzeyinde çeşitli liselerde okuyan yaz tatilini boşa geçirmeyen idealist öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği yaz Kurslarına 120 öğrenci faydalanıyor. Kursa katılan öğrenciler ve velileri memnuniyetlerini dile getirerek kursun düzenlenmesinde emeği geçenlere yaz tatillerini öğrencilerine adayan ders öğretmenlere teşekkür ettiler.

Çayeli Vakıfbank Anadolu Lisesi son yıllarda yaptığı farklı çalışma ve elde ettiği sonuçları ile öğrenci ve velilerinin övgüsünü alıyor. Bu anlamda okul özelinde uygulanan OVİS, ÇABA, BAS gibi birçok proje ile yeni ve başarılı farkındalıklar yaratıyor.

Paylaş
224 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’nin Marka Okulunda Yaz Kursları Başladı. için 2 Yorum

  1. İsim * dedi ki:

    Çayelinde ne çok marka okul var.. YGS L YS dede marka mısınız

  2. Analist dedi ki:

    400 puanın altında öğrenci alan bütün anadolu liselerinin hemen kapatılması şart.Mesleki ve teknik eğitime yönlendirilmeli çocuklar.Yazıktır bu çocuklara..Bu şekilde dünyayla nasıl rekabet edeceğiz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle