Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bir devlet Memuru Ama Başardıkları Takdire Şayan.

26 Temmuz 2017

Bir devlet Memuru Ama Başardıkları Takdire Şayan.
Rize tarihi ile ilgili yazdığı kitaplar iler tanınan Adem İmdat KESİCİ’nin son eseri “Çayeli’nin Seferberlik Şehitleri ve İstiklal Kahramanları” isimli eseri yayınlandı. Çayeli tarihine ışık tutan eser okuyuculardan büyük ilgi gördü. Hayırsever iş adamı Emin GÜNER, Çayelili gençlerin geçmişini daha iyi öğrenebilmesi için Çayeli’nin Seferberlik Şehitleri ve İstiklal Kahramanları isimli kitaptan 250 adet satın alarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağışladı. İş adamının örnek tavrı eğitim camiasında memnuniyetle karşılandı.


 

Birden çok kitabı yayınlanan ve devlet memurluğu görevini halen Çayeli Nüfus Müdürlüğünde şef olarak sürdüren Adem İmdat KESİCİ, son yayınlanan kitabının gençlerle buluşacak olmasından son derece mutlu olduğunu belirterek “Çayeli’nin Seferberlik Şehitleri ve İstiklal Kahramanları isimli eserin hazırlanmasında çok emek verdim. Şükürler olsun kitabımız piyasaya çıktı ve okuyuculardan olumlu geri dönüşler geldi. Okuyuculardan gelen güzel geri bildirimler biz yazarların yorgunluğunu gideriyor. Yeni eserler yazabilmek için bizi teşvik ediyor. Kitaplar okunması, anlaşılması ve dersler çıkartılması için yayınlanıyorlar. Okunmayan bir eserin kimseye bir faydası olmaz. Bizlerde eserlerimizin özellikle gençler ile buluşmasını çok önemsiyoruz. Bu vesile ile son eserimizin öğrencilerle buluşmasına destek veren hayırsever iş adamı Emin GÜNER Bey’e ve bu çalışmasının hedefe ulaşmasına her türlü desteği veren Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN’e teşekkür ediyorum.” dedi .


 

 

Paylaş
616 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle