Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Ünlü Profesör 15 Temmuz’un Kitabını Yazdı

27 Temmuz 2017

Rizeli Ünlü Profesör 15 Temmuz’un Kitabını Yazdı

DEKAN ŞİMŞEK’İN, “15 TEMMUZ’UN ADI ENS..T DARBE” KİTABI ÇIKTI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı, yazar Prof.Dr. Şaban Şimşek’in, Bizim Kitapevi tarafından basımı, Barış kitapevi tarafından da dağıtımı gerçekleşen 7’ıncı kitabı “15 Temmuz’un adı, Ens..t Darbe “ ismini taşıyan 406 sayfalı kitabı okuyucularıyla buluştu.

Çok ses getireceği anlaşılan, “15 Temmuz’un adı: ”ENS..T” DARBE” isimli kitabı ile ilgili, gazeteci-yazar B.Ali Kavalcı’ya konuşan, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı, yazar Prof.Dr. Şaban ŞİMŞEK; “Okuyanlar bilir, ulusal bir gazetede yazmış olduğum haftalık makalelerden oluşan kitaplarıma, içlerine genellikle en değerli gördüğümü öne çıkararak bir ad veririm. “Ak Partinin Ölçü İle İmtihanı”,Kart, Kurt, Kürt” ve “Mankurtlaşan Türkiye” isimli daha önceki kitaplarımın ismi gibi. Bu kitabın adı da öyle olacak, o meşum darbe girişiminin adını taşıyacaktı.


Bu bağlamda 28 Temmuz 2016, 4 ve 11 Ağustos 2016’da yayımlanan dizi makalenin başlığı olan, “Darbenin Adını Koydum; Ensest Darbe” de tabiri caiz ise, ”cuk” diye oturacaktı. Ama gelin görün ki özelliklede okumuş kesimim mutaassıp arkadaşlar,”ensest” kelimesini ahlaka pek mugayir buldular ve ısrarla başka bir isim vermemi önerdiler. “Mesela?” dediğimde ise, “Adil Darbe”, “Pis Darbe”, “Çirkin Darbe”, “Alçak Darbe”, “Şerefsiz Darbe” vb. şeyler söylediler! Sanki darbenin adı olmayanı, pis olmayanı, çirkin olmayanı, alçak olmayanı, şerefsiz olmayanı varmış ya da olurmuş gibi. 15 Temmuzda, yıllardır aynı çatı altında yaşadığımız, suyumuzu ekmeğimizi paylaştığımız, beraber sevinip, beraber ağladığımız kardeşlerimiz(!) bize, yanı kendi annelerine, babalarına, kardeşlerine, akrabalarına, komşularına, silah arkadaşlarına, vatana, millete, bayrağa, devlete, siyasal sisteme, TBMM’ne, Cumhurbaşkanına, kısaca öz değerlerimizin tümüne tecavüz etmeye kalkıştı. Tıpkı, Darwin’den mülhem diğer tüm duygu, düşünce, akıl ve vicdanı melekelerini kaybedip cinsel şehveti tek düşünce, amaç haline getirmiş şifa bulmaz klinik vaka psikopatlar gibi. Bu sebeple bu kalkışmaya en çok yakışan isim, kelime iğrenç de olsa, “Ensest Darbe”, darbecilerin ön adları da ”tecavüzcü” dür. Bu sebeple FETO (F.G) bulundu ve 1970’lerin başından itibaren, A’dan Z’ye her türlü destek verilerek piyasaya sürüldü” şeklinde konuştu.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Paylaş
435 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Ünlü Profesör 15 Temmuz’un Kitabını Yazdı için 1 yorum

  1. kansızoğlu dedi ki:

    Hastahanede doktor kalmadı. Sen kendi işini yaparsan daha iyi hizmet edersin. Araştırma Hastahanesi dökülüyor. Kapısı, penceresi, personeli, saçma sapan kuralları… Hastahanede tekerlekli sandalye için hastalar kavga ediyor. Bunlarla ilgilenin.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle