Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ Tıp Fakültesinin SİMİLASYONU da Tamam

05 Ağustos 2017

RTEÜ Tıp Fakültesinin SİMİLASYONU da Tamam

 

 RİZE RTEÜ TIP FAKÜLTESİ’NİN SİMÜLASYONU DA TAMAM…

Bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi TIP Fakültesi öğrencileri için çok önemli bir gün oldu.

Rize RTEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Şimşek ve aynı Fakülte’nin Öğretim görevlisi Prof. Dr. Engin Dursun ile birlikte bugün Bursa’da Simülasyon için Siponsor olan hayırsever iş adamı; ancak adını gizli tutan M.T. ile protokol imzalandı.

Bugün RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ öğrencileri için çok MUTLU bir gün. 3 (üç) Milyon Dolar’lık SİMÜLASYON MERKEZİ için sponsorluk anlaşması yapıldığını ifade eden Şimşek: ”Bu çok değerli dostumuz olan M.T. ile bugün Simülasyonun Fakültemize kazandırılması konusunda görüşmemizi yaptık.  Görüşmemiz son derece çok olumlu geçmiştir. Bura’dan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza , Sağlık Bakanımıza ve hayırsever (Bağış yapan) değerli dostum M.T. ye çok teşekkür ederim. Ayrıca benimle birlikte koşuşturan Prof. Dr. Engin Dursub bey ve komisyon üyelerine de Fakültem adına sonsuz teşekkürler ederim.” dedi.

Orhan YAZICILAR

Paylaş
602 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ Tıp Fakültesinin SİMİLASYONU da Tamam için 1 yorum

  1. mustafa dedi ki:

    x.adamın resmini yayınlıyorsunuz ismini sanki kötü bir şey yapmış gibi baş harfleri var. acaba şaban hocam isminin önüne geçilmesindenmi korkuyorsun .ufukta siyasetmi var.Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle