Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Şaban Hocanın Hızına Yetişmek Ne Mümkün. Başbakan da Tamam

05 Ağustos 2017

Şaban Hocanın Hızına Yetişmek Ne Mümkün. Başbakan da Tamam

 

BAŞBAKAN’DA TAMAM!..

RTEÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Şimşek tarafından projelendirilen ”Rize Sağlık Külliyesi”nin yapımı için önce Cumhurbaşkanı, ardından Sağlık Bakanı ve dün de Başbakanla son derece başarılı ve verimli bir görüşme yapıldı.

Rize’de yapılması planlanan ve 50 yıl sonrasına kadar sağlık alanında hizmet vermesi planlanan ” Rize Sağlık Külliyesi” projesi Dekan Prof. Dr. Şaban Şimşek tarafından hazırlanıp gündeme getirilmişti. Bunun için yetkili kişilere ulaşması ve yaptığı projeyi anlatması gerekiyordu. O da tek başına; bire bir önce Cumhurbaşkanına proje ve maketini taktim etti. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından ciddi şekilde ve memnuniyetle kabul gördü. 

Ardından; Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ile yaptığı görüşmede projenin genel durumu hakkında, detaylı bir şekilde bilgi sunumunu gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Şaban Şimşek; son olarak dün de Sayın Başbakan Binali Yıldırım’a konunun detayı üzerinde bilgilendirmesini yaptı. Bu görüşmede de son derece olumlu gelişme sağlandı.

Bütün bu görüşmeleri değerlendiren Şimşek: ”İlimize kazandırmayı planladığımız ” Rize Sağlık Külliyesi” nin yapımı konusunda bana göre son derece önemli görüşmeler ve adımlar attık. Konu ile alakalı en üst düzeyde görüşmelerimizi yaptık. İnşallah; hayırlısıyla sonuca doğru yaklaşıyoruz. Allah nasip ederse; bu proje kısa zaman içinde hayata geçecektir.” dedi. 

Orhan YAZICILAR

Paylaş
874 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Şaban Hocanın Hızına Yetişmek Ne Mümkün. Başbakan da Tamam için 7 Yorum

 1. YANIKOĞLU dedi ki:

  Şaban Hoca Adamdır…

 2. Emrah beşikçi dedi ki:

  Rizemize sizin gibi adamlar lazim sayin hocam saygilar

 3. Ali SARI dedi ki:

  Şaban hocanın tek başına projeyi takip etmesi, Rizenin nasıl çalıştığının göstergesi! Mesela rektör ziyaretlerde niçin yok?

 4. Rize dedi ki:

  Hocam.birde doktorları burada tutabilseniz.hepsi tayin olup gidiyor. Ve Hastaneler pek hijyen değil

 5. Ahmet YILMAZ dedi ki:

  Bu işleri koşturacak başka kişisi yok mu Rizenin?

 6. Ali KAYNAK dedi ki:

  SENE 2001.SAMSUNDA İL ÖZEL İDARESİ İÇME SUYU İŞİ YAPIYORUM ŞABAN HOCA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDA MÜSTEŞAR YARDIMCISI ARADIM ŞABAN HOCAM İLLER BANKASI RİZE İÇME SUYU İŞİNİ YAPIYORUM AZAKLI VE ÇAYCILAR İŞİNİ İLAVE EDEBİLİRMİYİZ DEDİM YARIM SAAT SONRA GÖRÜŞELİM DEDİ GÖRÜŞTÜK YARIN ANKARAYA GEL DEDİ ANKARAYA GİTİM ON VEYA 15.DAKİKADA BAKAN ZEKİ ERGEZENİN YANINDAYIZ MÜSTEŞARINI ÇAĞIRDI BAKAN TALİMAT VERDİ ŞU AN AZAKLI VE ÇAYCILAR İÇME SUYUNDAN İÇİYORLAR ALLAH RAZI OLSUN HEMEN İŞİ BİTİRDİ HOCAMIZIN ELİNDEN BU İŞDE KAÇMAZ AYINESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

 7. Deniz dedi ki:

  Adam gumbur gumbur geliyorum diyor. Helal olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle