Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Murat Boz ve Ekibine Tepki Yağdı

07 Ağustos 2017

Rize’de Murat Boz ve Ekibine Tepki Yağdı
Rize/Çamlıhemşin’de Murat Boz ve Ekibine Tepki Yağdı.

Başrollerini Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver ve Nazlı Kesal’ın canlandırdığı Kardeşim Benim filminin ikincisinin film çekimleri Çamlıhemşin’de gerçekleştiriliyor.

Kardeşim Benim’in film çekimlerine koruma ordusuyla devam eden Murat Boz kendisine yaklaşmak isteyen vatandaşlara ve gazetecilere korumaları müsaade etmedi. Boz’un ekibi tarafından davet edilen Gazeteciler eli boş dönmek zorunda kaldı

Günay ”YESİNLER HAVANIZI BU HAVANIZ KİME?”

Aynı gün sete gelen vatandaşları ve Muhabirleri setten kovan Boz ve korumalarına sosyal medyadan tepki yağdı. Boz ve ekibi, Çamlıhemşinhaber muhabirlerine verdiği sözü yerine getirmeyerek bulunduğu karavandan çıkmaması üzerine tepki gösteren Muhabir Yavuz Günay sosyal medyada sert söylemler ile eleştirirken ”Sizi var eden bu halktır, halkı tenezzül etmeyen bu ekibi kınıyorum. Koskoca Devlet adamları halkın her türlü talebini yerine getirirken senin havan kime? ” diyerek tepkisini dile getirdi.Paylaş
3.007 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Murat Boz ve Ekibine Tepki Yağdı için 2 Yorum

  1. Soğuksulu dedi ki:

    Hikaye anlatmayın çekimler Pazar da da yapıldı, Pazar da Burak Özçivit, Murat Boz halkla sarmaş dolaştı. Bu haber yalan ve algı üzerine yapılmış.

  2. Benn dedi ki:

    İyi yaptii bu tiplerii sizler simartiyonuz…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle