Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizelileri Buluşturan Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler

08 Ağustos 2017

Rizelileri Buluşturan Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler

BÜLENT KOÇ BAŞKANDAN OĞLU BORA’YA DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

1984 ile 1989 yılları arasında Rize Belediyesi Başkanlığını yapan, RİMER’in de kurucu üyesi olan Bülent Koç, Makine Mühendisi olan oğlu Bora Koç’u yakın arkadaşı Anzerli Adıl Yıkılmaz’ın ÖSYM’de çalışan tarihçi kızı Esra Yıkılmaz ile muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Yalova’nın Çiflikköy İlçesinde kumsala bitişik, iki yıldır körfezin en popüler mekanı olan ÇAPA Kafe Restoran ve Beach’te yapılan ve Rize, Ankara ve İstanbul’dan gelen 700 konuğun katılımı ile gerçekleşen düğün bir anlamda uzun süredir birbirini görememiş Rizelileri de bu güzel mekanda bir araya getirmiş oldu.Bülent Koç’un genç yaşında başarılı bir işadamı olan oğlu Bora Koç, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra bir süre gıda sektöründe çalıştıktan sonra gemi yapım tersanelerinin Yalova Altınova’ya taşınmasını fırsat bilerek burada küçük bir işletme açarak ticaret hayatına başladı. Bora Koç, zamanla sağlam ortaklar edinerek BOTEK Denizcilik olarak İzmit – Yalova lokasyonunda gemi inşa sektörü, fabrikalar ve inşaat sektörüne yönelik boru donatım ve çelik konstrüksiyon işleri konusunda prestijli, referansları muteber olan bir firma konumuna geldiler.

İki yıl öncede Yalova sahil bandında yaz kış açık kalabilecek, düğün ve iş yemekleri organizasyonları da yapılabilecek nezih bir mekan eksikliğini fark ederek Çiflikköy Yasama Sitesindeki mekanı ÇAPA olarak düzenleyip hizmete açan Bora Koç’un düğününde babası Bülent Koç, annesi Nuray Koç ve ablası Sibel Ciravoğlu en küçük ayrıntılara kadar ilgilenerek farklı illerden gelen konukların kusursuz ağırlanmalarını sağladılar.

Koç ve Yıkılmaz Ailelerini, düğünden sonra Antalya’ya balayı için giden Esra ve Bora Koç çiftini, tebrik ediyor, mutluluklar diliyoruz.
Haber, Fotoğraflar: Bengi Nur Aksoylu

Paylaş
3.746 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizelileri Buluşturan Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler için 2 Yorum

  1. murat dedi ki:

    Tebrik eder, mutluluklar dilerim.

  2. Tayfur ve bedriye oğlu gafur seymenoğlu dedi ki:

    Sağlık ve uzun ömürlü mutluluklar dilerim çift kardeşlerimize.Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle