Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kurban Bayramı Tatili İçin Açıklama ! Hükümetten ilk sinyal

09 Ağustos 2017

Kurban Bayramı Tatili İçin Açıklama !  Hükümetten ilk sinyal
urban bayramı tatili için açıklama geldi! Hükümetten ilk sinyal

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kurban Bayramı tatilinin süresi ile ilgili açıklamada bulundu. Alınan karara saygı duyucaklarını beklirten Bakan Zeybekci ” “Türkiye olarak tatilden daha çok çalışmaya ve üretmeye ihtiyaç var” dedi. Öte yandan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da tatil konusunun Bakanlar Kurulu’na gelmediğini belirtti.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kurban Bayramı tatili ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

“TATİLDEN ÇOK ÇALIŞMAYA İHTİYAÇ VAR”

Bakan Zeybekci, Kurban Bayramın’da uzun tatil beklentisi üzerine yaptığı açıklamada “Türkiye olarak tatilden daha çok çalışmaya ve üretmeye ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bununla ilgili alınacak kararlara da saygı duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Bayram tatili şuan dört gün. 31 Ağustos Arife günü de çalışanlara tam gün izin verilirse altı gün olacak. Çünkü bir gün öncesi 30 Ağustos Zafer Bayramı da resmi tatil.


VATANDAŞ VE TURİZMCİLER 10 GÜN OLMASINI BEKLİYOR

Turizmcilerin ve vatandaşın beklentisi ise 28-29 Ağustos Pazartesi ve Salı günleri ile 31 Ağutos Arife gününün de tam gün tatil ilan edilmesi. 30 Ağustos, Zafer Bayramı olduğu için hali hazırda resmi tatil. Böylece 26 Ağustos Cumartesi gününden itibaren 5 Ağustos Salı gününe kadar 10 günlük bir tatil gündeme geliyor.

SÖZCÜ

Paylaş
667 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle