Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’ye 204 Milyon Liralık TOKİ İmzası

09 Ağustos 2017

Rize’ye 204 Milyon Liralık TOKİ İmzası
Rize’ye 204 milyon liralık TOKİ imzası

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ olarak Rize’de 2 bin 174 konuttan bin 415’ini tamamlayıp vatandaşlara teslim ettiklerini söyledi.

Devam eden projelerle Rize’de toplam yatırımların yaklaşık 204 milyon lira olacağını belirten Turan, “Rize Valisi Erdoğan Bektaş ile Timya Vadisi’nde inşası devam eden 759 konutluk kentsel dönüşüm projesini inceledik. Dönüşüm projesini çok iyi noktaya getirdik. Kentsel dönüşümde her şeyden önce riskli alanlarda oluşan tehditleri ortadan kaldırıcı adımlar atmayı ve yerinde dönüşümü amaçlıyoruz. Bizim için dönüşümde vatandaşın rızası son derece önemli” dedi.


Çarpık yapılar dönüşecek

Turan, Rize’de uygulanan kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin, altyapısı yetersiz, mimari olarak düzensiz, dar ve dik yollar nedeniyle ulaşım sorununun had safhada olduğuna da dikkat çekti. Turan, çarpık yapıların yerine doğal afetlere dayanıklı, çevre düzenlemesi ve sosyal donatılarıyla birlikte yapılaşma sağlayan prestijli bir proje yapıldığını vurguladı. Türkiye genelinde inşa ettikleri tüm projelere de bu anlayışı yansıttıklarını belirten Turan, emsalin tamamını çoğu projede kullanmadıklarını ve yüzyıllar boyu yaşayacak şehirler inşa etme motivasyonuyla çalıştıklarını aktardı.


Yenişefak

Paylaş
972 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’ye 204 Milyon Liralık TOKİ İmzası için 5 Yorum

 1. Ah Ahh dedi ki:

  Nerdeee 600 liraya kira? Kümesi bile 600 liraya kiralamazlar. Rizede çalışan herkese Hükümetimiz en az 500 lira kira ve 500 lira yemek yardımı yapmalıdır. İzmir İstanbul Ankara fiyatlarıyla yarışıyoruz resmen

 2. Vicdanlı Ev sahipleri dedi ki:

  Rizede devlet acil çözüm bulmalı. 2-3evi olanın vergisini çoook yükseltmeli. Ev kiralarına neşter vurulmalı.kendi eşi yada miras Üzerine Hiçbir evi olmayana ev satmalı. Memuru rizeliler soyup soğana çeviriyor. Ondan sonra rize neden sevilmiyor. 1600tl maaşla çalışan bir genç enaz 600tlsini uyduruk bi ev için kiraya verse bu adam 1000tl ile nasıl geçinecek. Ey vicdan sahipi ev sahiplerine sesleniyorum. Kiracıyı yolunacak tavuk gibi gören kan emici insafsız dünya malı gözünü bürümüş varlığına şüretmek zekatını vermeyenleri bağlamz yazdıklarım. Saygıyla kalın bir elin parmakları kadar kalmış vicdanlı ev sahipleri..

 3. Neyin reklamı dedi ki:

  Toki yağlıtaş mahallesinde yapacağı yatırımı neden geri çekti?

 4. Gariban dedi ki:

  Daha fazlası yapılarak uygun fiyata Rize’ye il dışından gelip uzun süre ikâmet edenlere verilmelidir. Zira Rizede neredeyse herkesin 2-3 tane evi vardır. Çok yüksek kira fiyatlarından garibim il dışından gelenler eziliyor. Adamlar evlerini boş bile tutuyorlar uygun fiyattan kiraya vermektense. Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın hükümetim Rizedeki yüksek fiyatlardan perişan oluyoruz. Ev konusunda Bu il dışından gelen çalışanlara yardım lütfen. Rizeye daha fazla hizmet edebilmemiz için ev konusunda yardım edilsin bizlere.

 5. mustafaa dedi ki:

  belediyenin 4500 konutluk projesini size kim engellettirdi cevap verin.! sekiz katı fiyatlla ev satan müteahitler mi? dükkanlarının kira değeri düşer diyen zengin teba mı? yoksa T harfi ile başlayan malum ilin bürokratları mı? açıklayın.yoksa rizeli sizi gerekli yere topluca şikayet etmesini bilir

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle