Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ’ni Ziyaret Eden Bak’tan Öğrencilere Destek Sözü

09 Ağustos 2017

RTEÜ’ni Ziyaret Eden Bak’tan Öğrencilere Destek Sözü
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK, RTE  Üniversitesini  ziyaret etti.

Başta Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN olmak üzere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, Prof. Dr. Ali BİLGİN ve Üniversite Genel Sekreteri Adnan ER ile birlikte Rektörlük binası önünde bir süre sohbet eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK daha sonra Üniversite merkez kampüsünü gezdi.

Üniversite Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin üzerinde çalıştıkları elektrikli otomobil üretimini yerinde inceleyen Bakan Dr. Osman Aşkın BAK, öğrencilerle proje hakkında sohbet ederek bilgi aldı. Projenin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için üretimde desteğe ihtiyaç duyduklarını belirten öğrencilere Bakan destek sözü verdi.


Üniversitenin yanında yapımı devam eden yurt inşaatında da incelemelerde bulunan ve  yetkililerden bilgi alan Bakanın RTEÜ  ziyareti burada sona erdi.

Paylaş
289 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle