Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

AK Parti’de 4 İl Başkanı İstifa Etti ! Sırada Kimler Var ?

10 Ağustos 2017

AK Parti’de 4 İl Başkanı İstifa Etti !  Sırada Kimler Var ?
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partide ‘metal yorgunluğuna’ yönelik çalışmaları anlattı.

Ataş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak raporun ayrıntılarını paylaştı.

Ataş, il teşkilatlarıyla ilgili olarak “4 ilimiz yeni dönemde aday olmayacaklarını açıkladılar; Yozgat, Uşak, Karaman ve Bursa il başkanlarımız.” dedi.

350 İlçede Değişiklik Yapılacak

İlçe teşkilatlarındaki değişikliklere değinen Ataş, “300 üzerinde, 350 kadar ilçede değişiklik yapılması talebi var. Biz 200 ilçe başkanımızı yakın zamanda değiştirmiştik bu sürece kadar. Bu ne demek oluyor, 970 ilçenin yüzde 50’si civarında değişiklik söz konusu oluyor.” diye konuştu.Ak Parti  İlçelerinde Yönetim Yarı Yarıya Değişecek

“Yorgunluk belirtileri olanlar, ayak uyduramayanlar kendi şahsi çıkarları için siyaset yapmaya çalışanlar önceliği millete hizmet anlayışına çekmek durumundalar” diyen Ataş, il başkanları ile ilgili olarak, aday olmayacaklarının sayısının kendiliğinden artabileceği gibi, parti yönetiminin de il başkanlarına “bırakın” diyebileceğini söyledi.

Temek Kriterler; Liyakat, Ehliyet, Emniyet, Dürüstlük

Süreçte sivil toplum kuruluşları ile istişareler yapılacağını aktaran Ataş, bölgenin demografik yapısına ve meslek dağılımına dikkat edileceğini belirterek, 18-25 yaş arası gençlere ve kadınlara daha çok yer verileceğini de altını çizdi.

Güvenlik Sorguları Yapılıyor

Ataş, görüşmelerin hem Genel Merkez’de, hem de teşkilatlarda sürdüğünü belirterek, görev alacak kişilerin güvenlik sorgularının da yapıldığını söyledi.

Partide Tartışılmaz 1 Kişi Var

“AKP’de tartışılmaz ve vazgeçilmez bir kişi vardır, o da Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyen Ataş, Erdoğan dışında herkesin tartışılabilir ve değerlendirmeye tabi tutulabilir olduğunu belirtti.

Geçmişte Yönetimde Görev Alanlar İle Tek Tek Görüşüldü

AKP’de geçmişte görev alan isimlerin hepsi ile tek tek görüşüldüğünü söyleyen Ataş, il başkanları, milletvekilleri, bakanlar ile de görüşmeler yapılığını söyledi.Rapor Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sunulacak

Hazırlanacak raporun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacağın söyleyen Ataş, “Hepsi bir rapor haline dönüşecek ve sayın genel başkanımıza il il arz etmiş olacağız. İlçe ilçe arz etmiş olacağız. Genel başkanımızın talimatı doğrultsunda da gereken yerde değişiklikleri yapacağız.

Rapor doğrultusunda AKP’nin ‘omurgamız’ dediği teşkilatları da yenilenerek 2019 için hazırlıklar tamamlanmış olacak.

 

Paylaş
1.346 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

AK Parti’de 4 İl Başkanı İstifa Etti ! Sırada Kimler Var ? için 3 Yorum

  1. Murat doğrusöz dedi ki:

    Sayın akp genel merkez yetkilileri acaba adanaya ne zaman sıra gelecek yıllar oldu adana il başkanın hakkında yazılan çizilenleri acaba hiçmi görmüyor duymuyorsunuz 81 il başkanını reis tek tek tanıyamaz bu bir gerçek allah aşkına il başkanıyla ilgili sorup soruşturdunuz peki neden reisin önüne doğru olan gerçekleri mertce koymuyorsunuz şu bir gerçek ömer çelik olgusu var tabiki reise yakın diyemi çekiniyorsunuz allah aşkına çukurovayı kasıp kavuran sayın bakanın herdediği olmak zorundamı sayın bakan neden fikret yeni söZ konusu olunca ben kefilim diyor aklın yolu bir adanayı akp kaybetti eger bu iki isim adananın kaderini belirliyorsa adanada bu iki kişinin akibetini belirleyecek 2019 üzüldüğüm nota şu ki bizlerin ve reisin emekleri boşa gidecek siz çukurovanın kaderini belirleyin sayın akp seçim ve teşkilattan sorumlu yetkililer reis 2019 kadar kandırabileceksiniz peki ya sonra sizin sonunuz nasıl olr reise nedeyeceksiniz kurtarın adanayı bu iki kişiden 2019 başkanlık şeçimi çok önemli sadece adana ve bu iki zatı muhterem ve teşkilatlardan sorumlu kişiler kaybetmez ülkemizin ve reisin önüne set olursunuz görün artık adanayı sağır sultan duydu bisiz duymazlıktan geliyorsunuz reistende gizliyorsunuz inşaallah ben yanılırım sizler görevinizi yaparsınız saygılar

  2. Hurtozlu dedi ki:

    AKP dediğiniz için sizinde değişmeniz gerekiyor.

  3. mehmet yalçın dedi ki:

    KONYA ALTINEKİN İLÇE BAŞKANINDA DEĞİŞ MESİ GEREKIR SAYGILAR
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle