Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizesporda Yeni Yönetimde Birbirinden Renkli İsimler

10 Ağustos 2017

Rizesporda Yeni Yönetimde Birbirinden Renkli İsimler
33 YIL SONRA YENİDEN ÇAYKUR RİZESPORUN BAŞKANI OLACAK OLAN HASAN KEMAL YARDIMCI’NIN OLUŞTURACAĞI YENİ YÖNETİMİN KURULUNDA BİRBİRİNDEN RENKLİ İSİMLERE YER VERİLECEĞİ ÖĞRENİLDİ.

YARDIMCI’NIN LİSTESİNE KÖKSAL SEVİMLİ, NUH TUFAN RAKICIOĞLU, AHMET YILMAZ ZEHİROĞLU, KRAL FAYSAL ÇİLLİOĞLU, HAMİT ORAL, MUHARREM KÜRKÇÜ VE GAZETECİ İSMET KÖSOĞLU’NUN YER ALMASI BEKLENİYOR.

ESKİ TAKIM KAPTANI HÜSNÜ KÜRKÇÜ’NÜN SPORTİF DİREKTÖRLÜĞÜNEDE KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR.

YEŞİL-MAVİLİLERİN OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ 27 AĞUSTOS 2017 DE YAPILACAK.


Dört yıl sonra süper ligden 6.kez TFF ligine düşen ÇaykurRizespor Başkanı Metin Kalkavan’ın sürpriz istifasıyla boşalan Çaykursporda olağanüstü kongre kararı alındı.

ÇaykurRizespor Futbol Yatırımları A.Ş.de Kalkavan’ın yardımcılığını yapan eski Başkanlardan Hasan Kemal Yardımcı tam 35 yıl sonra yeniden Yeşil Mavililerin Başkanı olacak.

27 AĞUSTOS 2017 Pazar Günü yapılacak olan Yeşil-Mavili atmacaların olağanüstü bu kongresine Başkanlığa tek aday olarak katılacak olan Hasan Kemal Yardımcı’nın oluşturacağı yeni listesinde birbirinden renkli ve yeni isimlere yer vereceği de öğrenildi.

Bu isimlerin başında eski kulüp Başkanlarından Hamit Oral, Muharrem Kürkçü, Rizeli ünlü İşadamları Köksal Sevimli, Nuh Tufan Rakıcıoğlu, Ahmet Yılmaz Zehiroğlu, Kral Faysal Çillioğlu ve Gazeteci-Yazar İsmet Kösoğlu geliyor.

20 kişiden oluşması beklenen yeni yönetimin kuruluna eski ve mevcut yönetim kurulundan Halim Mete, Av.Remzi Kazmaz, İmdat Sütlüoğlu, Süleyman Pınarbaşı, Rafet Suyabatmaz, Sadullah Köse, Saffet Mete’nin yer alması da bekleniyor.

Bu arada uzun yıllar ÇaykurRizesporda hem takım kaptanlığı, hem de antrenörlüğünü yapan Hüsnü Kürkçü’nün de bu kez Sportif Direktörlük için gündeme geldi.

2017-2018 futbol döneminde TFF 1.ligindeki ilk maçını 12.8.2017 Cumartesi günü Rize’de Manisaspor ile yapacak olan ÇaykurRizesporun bu zorlu maçın hazırlıklarını da Teknik Direktör Hikmet Karaman yönetiminde 3 puan parolasıyla sürdürüyor.

Hatırlanacağı gibi Hasan Kemal Yardımcı 01.01.1984-31.12.1984 tarihleri arasında Çaykursporun’Rizespor’olduğu dönemlerde 2.ligde iken 8.Başkanlığı yapmıştı.


Esas mesleği Armatörlük olan Hasan Kemal Yardımcı bir dönem AKP İstanbul Milletvekilliği ve daha sonrasında Milli Savunma Bakan Yardımcılığı yapmıştı.

Futbol Federasyonunda tam 15 yıldır 1.Başkan Vekilliği ve UEFA’da da 1.Başkan Vekilliği yapan Servet Yardımcı’nın da abisi olan Hasan Kemal Yardımcı’nın yeniden Ç.Rizespor’un Başkanlığına aday olması da Yeşil Mavili camiada ve Rize de büyük sevinçlere neden olduğu görüldü.


Öte yandan tam 10 yıldır Ç.Rizesporun Başkanı olan ve bu görevi Yardımcı’ya devir etmeye hazırlanan Metin Kalkavan’ında her zaman olduğu gibi Yeşil-Mavili camiaya hizmet yarışında olduğu söylendi.

(FAİK BAKOĞLU)

Paylaş
2.497 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizesporda Yeni Yönetimde Birbirinden Renkli İsimler için 10 Yorum

 1. Olduğu gibi Rizeli dedi ki:

  Hakikaten al birini vur birine. Bunların çoğunun taraftarı olduğu takım Gs Fb ya da Bjk dir. Rize bunların 2. takımı bile değildir. Hep ego peşinde koşan tipler.

 2. Anonim dedi ki:

  Yönetime görev alacak kişilerin kendilerinin yapacağı katkıların iyi hesap edilmesi gerekir yoksa belli bir zümrenin vitrini değil orası …Sayın Yardımcı’ya başarılar dilerim.

 3. ATSIZ dedi ki:

  Spor kulüpleri atama ile yönetilirse başarılı olunur mu?
  Birileri birileri ile yarışarak Rize Spor a sahip çıkmalı.
  Ben,mi yoksa sen mi daha iyi yapar bu işi denmeli.
  Yüzlerce binlerce kişi yarışta oy kullanmalı.
  Rize spor benimdir demeli.
  Yoksa başarı zor gelir.

 4. Cengiz Kasarci dedi ki:

  Rizespor seyirci desteği sağlayacak yöneticiler Ilçe Baz alınarak yapılmalı Bir işadamı olan ilçeden taraftar toplayıp maca katkı yapacak Ülkelerimiz den sevilen simaların yönetimde olması halinde taraftar sorunu çözülmelidir.

 5. Rizenin dertlisi dedi ki:

  Rize spor bir şirket gibi yönetilmeye devam ettiği surece takım kimsenin umrunda olmayacak . Eğer avm için yaptıkları kulisler kadar ve ankarada verdikleri emek kadar rizespor için uğraşsaydı rize yatırım aş su an ligden düşmemiş olurdu takımımız.

  Bu iş gönül işidir. İşin içine rant ve para girerse herkes cebini doldurmaya bakar. Ondan sonra takım da kimsenin uğrunda olmaz. Bu gidişle amatorde oynar rizespor. Aklınızı başınıza alın bu sözleri bi düşünün.

 6. Mustafa dedi ki:

  Bahsetti giniz adamların kaç tanesi Bir futbol cu alabilecek paraya sahip! öyle adamlar alink i adam başı bir tane kaliteli futbol cunun maliyet ini çeksin.yoksa hayırlı siyla amatör kümeye gidersiniz.bir yönetici kulübe maddi destek verme yecekse yönetim de ne işi var.yonetimin futbol dan anlamasına gerek yok.onu teknik heyet halleder.bilmem anlatabildim mi!

 7. lazmichael dedi ki:

  UZAKTAN ELESTIRI GIBI OLMASIN AMA, BU GIDISAT AMATOR KUMEYE KADAR GIDECEK GIBI DURUYOR!

 8. Gerçek Rizeli dedi ki:

  Aynı tas aynı hamam

 9. çok erken dedi ki:

  Yazınızı saygıyla karşılıyorum ancak bugüne kadar Rizespora verdiğiniz zararlar hala devam etmekte özellikle sahsınızın yazdığı yorumlar inandırıcı bugüne kadar olmadı..size sadece bir örnek verecem Müharrem Kürkçü Rizespora yakınlığı ile bilinir hatta Başkanlık yapmiştir saygım var ancak 90 yaşının üstünde bulunan bu saygılı büyüğümüzün ismini yazarken hiçmi düşünmediniz yazık ya değeneklerle gezen bu büyüğümüz nasil hizmette bulunur..yanlı tutumunuzu bırakın bu külübede bu takımada zarar veriyosunuz bugüne kadar verdiğiniz gibi

 10. AL BİRİNİ/VUR ÖTEKİNE dedi ki:

  ANLAŞİLDİ,RİZEYİ 3.LİGE HZIRLAMAYA HAZIRLIK ÇALŞMALARI BAŞLAMİŞTİR.RİZESPOR GÇNÜLLÜLERİNE UMUT DOLU YARINLAR DİLERİM.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle