Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye. Teşekkürler Trabzon.

11 Ağustos 2017

Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye. Teşekkürler Trabzon.
TEŞEKKÜRLER TRABZON

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Doğu Karadeniz ziyaretleri kapsamında Memleketimiz Trabzon’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret kapsamında hemşerilerimizin kendilerine göstermiş oldukları ilgi, sevgi ve teveccüh hepimizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Trabzon; Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman olduğu gibi gönülden desteğini artan bir şekilde devam ettirmektedir.


 

Sayın Cumhurbaşkanımız; Beşikdüzü’nde Beşikdağı’nda yapımı devam eden teleferik çalışmalarını yerinde incelemiş ardından Beşikdüzü’nde muhteşem bir kalabalığa hitap etmiştir. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda işadamlarına yapmış olduğu konuşma ile Trabzon’dan beklentilerini dile getirmiş, Trabzon’un potansiyelinin mevcudun çok üzerinde olduğunu vurgulayarak üretimde ve ihracatta daha iyi yere gelmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduğunun teminatını vermiştir. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Danışma Meclisi Toplantımızda Ak Parti Trabzon teşkilatını yakından takip ettiğini, milletin iktidarının tarihi sorumluluğunun farkında olmamız gerektiğini hatırlatarak teşkilat mensuplarımızın motivasyonlarını artırmıştır. Ardından Ak Parti Trabzon İl Teşkilatımızın balkonundan kendisini 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bekleyen kalabalığa seslenerek sevgi ve muhabbetlerini paylaşmıştır.


 

Oldukça etkili ve verimli geçen ziyaretleri esnasında desteklerini, dualarını ve katılımlarını esirgemeyen Trabzonlu hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Biz de her yerde ve her zaman Trabzon’un ve Trabzonlunun sesi olmaya devam edeceğiz. Projelerin takipçisi, Trabzonlunun temsilcisi olmaya devam edeceğiz. Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye için hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz.

 

Av. Salih CORA

Ak Parti Trabzon Milletvekili​

Paylaş
200 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye. Teşekkürler Trabzon. için 1 yorum

  1. Gerçek Vatandaş dedi ki:

    GÜÇLÜ TÜRKİYE OLMADAN GÜÇLÜ TRABZON NASIL OLUYOR. ÖNCE GÜÇLÜ TÜRKİYE

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle