Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

İroni Yapayım Derken Rizelilerin Tepesini Attırdı.

11 Ağustos 2017

İroni Yapayım Derken Rizelilerin Tepesini Attırdı.

Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Rize ile ilgili sözde espriye küfürle cevap veren bir takipçisi Rize ve Rizelileri ejderhaya benzetmesine  sebep oldu

Saymaz İzmir’in Laiklik ve Demokrasinin teminatı olan bir olduğunu ifade ederek alaycı bir tavırla diğer ilin de Rize olduğunu yazınca takipçilerinden biri Rize ve Rizelilere küfür ederek cevap verdi.Aslen Erzurum/ispirli olmasına rağmen Rizeli olarak kabul ettiğimiz İsmail Saymaz’ın Rize ile ilgili alaycı bir paylaşım yapması ve takipçisinin de ağır hakaretleri Rizelileri oldukça rahatsız etti.

Umarız Sayın Saymaz Rize ile ilgili paylaşımlarında daha titiz davranır ve Rizeli hemşehrilerini rahatsız edecek söylemlerde bulunmaz.İroni yapmak isterken Rize ve Rizelileri el alemin serserisinin a.k.şeklinde küfürlerine  muhatap etmek hiç yakışmadı sayın Saymaz.

Paylaş
1.299 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İroni Yapayım Derken Rizelilerin Tepesini Attırdı. için 9 Yorum

 1. EMRE BİRİNCİ dedi ki:

  Niyet sorgulanmıyor, icraat sorgulanıyor Hayat!

 2. Hayat dedi ki:

  Açıklamasında artniyetli bişey göremedim. Yarası olan gocunur diyip geçeyim

 3. ALİ SARI dedi ki:

  YANLIŞ YAPTIN İSMAİL! İYİSİMİ SEN RİZELİLERDEN BİR DAHA ÖZÜR DİLE! FAKAT BİR DAHA BU DURUMA DÜŞME…

 4. İyidereli dedi ki:

  İspir Erzurum dururken Rize’ye mi düşer dediğin. İsmail çocukluğuna inmek lazım Rizeliyle probleminin alt yapısında bu yatıyor bence. Bir daha denk gelirsen rizeye gelebilirsen birdaha yüz yüze soracağım bunları sana. Oturup kalktığın görüştüğün Liseden Ocaktan arkadaşların da sorar herhalde.
  Terbiyesizlik yapma bütün bir şehri zan altında bırakma Rizeli Mert olur ama sana dert olmuş
  İllede argüman lazımsa İspiri kullan aslını inkar edenlerden olma

 5. Mustafa dedi ki:

  İyide sizin Türkçe niz Yokmu! diğer ide Rize deyip nokta koymuş.uc nokta ya da ünlem yok.burada sizi rahatsız eden ne? noktalama işaretlerinin nerde nasıl kullanılacağını iyi bilir sayın saymaz.iftiraya gerek yok. Rize’de doğup Rize’de büyümüş biri dir kendisi.benden İyi tanırım kendisini . çoğu Rizeli den daha Rizeli olduğu na dair kesin kanıt larim var.

 6. saldıray dedi ki:

  x daha önce de böyle şeyler yaptı rizeden alıp veremediğin ne x

 7. misafir dedi ki:

  ismail saymaz efendi sende gerçek kimliğini saklayıp her yerde rizeyim diye rizeliler üzerinden prim yapmaya kalkma bizden senin gibi gazeci çıkmaz ekmeğimizi yedin suyumuzu içtin helali hoş olsun hadi git erzurumun ispirin haberlerin yap bizde haber değeri taşıyacak vakalar bulunmaz erzurumda çok var

 8. misafir dedi ki:

  muasır hanım mısın belli nekadar hanım olduğun sen rizeliler kadar yiğit mert sözünün eri daha tanıdınmı hadsiz keşke birebir tanımış olsaydım seni emin ol bu şekilde konuşmazdım sana

 9. Anonim dedi ki:

  Rize de laiklik ve demokrasinin teminatıdır. Doğru söylemiş. Haberi yazanlar küfür edene kizacağına İsmail Saymaza kızıyor. Saçma.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle