Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize AVM’ye Karşı Çıkanlar, En Çok faydalanacak Olan Kişiler Olacak.

11 Ağustos 2017

Rize AVM’ye Karşı Çıkanlar, En Çok faydalanacak Olan Kişiler Olacak.

Rize’de yapımı devam eden AVM inşaatı çalışmaları Rize protokolünün katılımıyla incelendi. Rize Müftü Mahallesi’nde eski Atatürk Stadı’nda yapılacak olan Alışveriş Merkezi’nin temeli geçtiğimiz hafta atılmıştı.

Rize İnşaat Yatırım A.Ş tarafından yapılan AVM inşaatının geçtiğimiz hafta temeli atılmıştı. Bu nedenle Rize protokolünü katılımıyla bir program düzenlendi. Programa AK Parti Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Hikmet Ayar, Rize Vali Yardımcısı Abdullah Şen, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, meclis başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu, Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar katıldı.


AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal burada yaptığı açıklamada, bu projeye şimdi karşı çıkanlar, bittiğinde bu projeden en çok faydalanacak olan kişiler olacağını kaydetti.

Rize’nin sosyo-kültürel anlamda adeta bir devrime uğratacak bir proje vesilesiyle toplanmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek “Rize’miz için büyük bir inkılap niteliği taşıyan büyük bir projenin temelini atıyoruz. Bu cümleleri kullanırken içimden ah çekmeden de edemiyorum. Keşke bu töreni 10 sene önce yapabilseydik. 10 sene önce yapabilmemiz için de herhangi bir olumsuz neden yoktu. Ama maalesef 10 sene kaybettik. Rize’mizin projelerinde ve yatırımlarında maalesef bu bilinçsiz direnç olayı Rize’mize yıllarını kaybettiriyor.” Dedi.


Rize İnşaat Yatırım A.Ş’in birçok paydaş ve yöneticilerinin bir araya gelerek böyle devasa bir projeye cesaretle imza attıklarını ifade eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Başta talimatlarıyla bu projenin buraya kadar gelmesini sağlayan Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın bu talimatlarını finansmanından alt yapı çalışmalarına kadar belli bir düzeye kadar getiren Rize İnşaat Yatırım A.Ş yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Öte yandan projenin bürokratik anlamda çok kolay yapılmasını sağlayan Rize Belediye Başkanı ve ekibine de teşekkür ediyorum. Büyük ve çağdaş kentler bu tür AVM ve sosyal yaşam alanlarıyla kendilerini gösterirler. Dünyanın neresine giderseniz gidin bu benzeri kuruluşları görürsünüz. İnsanların birçok ihtiyaçlarını giderecekleri AVM’leri görürsünüz. Yer tespiti konusunda yapılan itilaflar neticesinde yıllarımız heba oldu. 10 senemizi kaybettik. Bu bize ders olsun. Bu AVM gibi diğer yatırımlar konusunda daha bilinçli davranış ve anlayış ortaya koyarak yatırımlarımızı geciktirmeyiz diye ümit ediyorum.” Açıklamasında bulundu.


Paylaş
804 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize AVM’ye Karşı Çıkanlar, En Çok faydalanacak Olan Kişiler Olacak. için 6 Yorum

 1. İsmet Kösoğlu dedi ki:

  AVM için evleri yok olacaklar mağdur ediliyor.verilecek para karşılığı o vatandaşa ev verilsin.adamin bir dairesi gittiyse bir daire 2dairesi gittiyse 2 daire verilsin kimse mağdur edilmeyesin.adalet bunu gerektirir

 2. ali aydın dedi ki:

  Avm de mehter calacakmiş.daha ne istiyorsunuz…Rizeli rezidansa oturmasin mi…Bi tarafimiz eksik mi kalsin..

 3. eşref usta dedi ki:

  Sayın Cumhurbaşkanımız Rize ye geldiğinde sitem etti söyledi, “yönetici mevkinde olanlar halkla iç içe olsun, halkın sesine kulak versin, ulaşılamaz olmasın, kendini beğenmesin, kendini üstün görmesin” diye hatırlatayım dedim..

 4. Paşalı dedi ki:

  AVM inşaatı imiş. yerseniz tabi. Hani üzerinde sekiz kat ilave 430 daire inşaatı? ondan hiç bahseden yok!!!
  araplara yaptıkları avm nin arkasındaki ultra lüks 36 katlı rezidans kule??? ondan bahsetmek asla yok!!!
  önce karma inşaatı yapalım, sonra etrafındaki yerleşim yerlerini, mahalle sakinlerini, sürelim çıkartalım evlerinden yurtlarından. açalım özel inşaata geniş geniş yollar oh mis. Nasıl olsa şikayet edecekleri merci yok..
  Yapın yapın alın milletin ahını. Allah’ın da bir bildiği var elbet…

 5. tarafsız dedi ki:

  Karşı çıkanlar, 300 milyarlık dairesine 100 milyar verilenlerdi. Onlar da avmnin yapılmasına karşı değillerdi, bağlantı yolunun evlerini yıkmasını istemiyorlardı. Şimdi bu karşı çıkanlar nasıl faydalanacak bu işten? 100 milyara aynı muhitten daire alabilecekler mi? Yoksa yapılan rezidanslardan evleri yıkılanlara daire mi verilecek?

 6. Müftü dedi ki:

  Avm den en çok faydalanacaklar haberin altındaki fotolarda var.

  Hep te gariban orta direk insanlar zaten.Bi hırka bi lokma düstürüyla yaşayan insanlar.

  Allah buyukkk. Gün doğmadan neler doğar görelim bakalım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle