Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Teşkilatında Herkes Üzerine Düşeni Alsın. Ama Öncelikle …!

11 Ağustos 2017

Rize Teşkilatında Herkes Üzerine Düşeni Alsın. Ama Öncelikle …!

 

CUMHURBAŞKANI RİZEDE NE DEDİ-1

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Rize’de belki de ilk kez bu kadar uzun süre kaldı.

Kaldığı süre içinde planlı veya plansız birçok programı oldu.

Cumhurbaşkanının Rize’ye geleceği günler öncesinden haberlerde yer almıştı ama programı hakkında belki de gizli tutulduğu için haberimiz yoktu.

Sebebini bilmiyorum iznim olmadığı için hiçbir programına katıl(a)madım.

Gazeteci izin mi almalı sorusunun yorumunu da sizlere bırakıyorum.

Cumhurbaşkanı açık hava mitingi yapmadı ama önce partilileriyle sonra halkla defalarca birlikte oldu.

Siyasi çalışmalarında Türkiye genelinde söylediği ‘metal yorgunluğu var ‘sözünün benzerlerini Rize de de tekrarladı.

Konuyu biraz açarsak sahi partide veya Rize de sıkıntılar mı var, Sn. Erdoğan isim vermedi ama o kadar aptal değiliz ‘’kızım sana söylüyorum gelinim sen işit ‘’atasözünü akil büyüklerimizden duyarak büyümüşüz.

Rize’deki idare ve yönetimlerde bir sıkıntı olmasa Sn. Erdoğan basına kapalı toplantısında bizlere kadar ulaşan iğneleyici sözler söylemezdi.

Sn. Erdoğan herkesi kucaklayın demişse demek ki Rize teşkilatının tamamını kapsayacak şekilde bir arıza olduğunu söylemek mümkün. Herkes üzerine düşeni alsın ama öncelik yönetimin başında bulunanlarda almalı. Sn. İl Başkanı Muhammet Avcı sevdiğimiz bir arkadaşımız, yıllar önce aynı gazete sayfalarını paylaştığımız çok olmuştu, yaş itibariyle genç yaşta İl Başkanlığı kariyerini üstlenmesi kendisi için çok büyük bir şanstır.

İl ve İlçe Yönetimleriyle sokaktaki vatandaşın durumuna Sn. Erdoğan çok önem veriyor. Bugüne kadar her seçimde yükselen trendi bunun en önemli sonucudur.

Halka tepeden bakan, Halktan kopuk çalışan başarılı olmaz. Yeni Genel Başkan her fırsatta buna vurgu yapıyor.

Herkesin parti idaresine gelerek il yönetimine ulaşması her zaman mümkün değildir. Bunu anlayışla karşılarım.

Ama gelişen bazı olaylar duyuyorum ki vatandaş partili adamı aradığında çözüm bulunmadığını bazen telefonlarına dahi cevap verilmediği iddiaları çok vahim. Siyasi parti halk için vardır.

AKP de telefon konusunda cevap vermesi veya meşgul ise daha sonra dönmesi konusunda Milletvekili Hasan Karal’ı özellikle ayrı tutmak isterim. Bir gazeteci olarak ben Sn. Hasan Karal’ı her aradığımda ya cevap vermiş ya da daha sonra dönüş yaparak elinden geldiğince ilgilenmiştir.

Rize de hiç kimse Cumhurbaşkanının gölgesine sığınarak siyaset yapmasın lütfen.

Kısa bir not anlatayım, Sn. Cumhurbaşkanı basına kapalı parti toplantısında’ korumalarım ve benim elime yüzlerce not ulaştırıldı, baktığımda notların çoğu Rize’deki yönetimlerden şikâyet ediyor, memnun olmadıkları ve yeterli hizmet almadıkları yönünde ’diyorsa sözü fazla uzatmaya gerek yok.

Anlaması gerekenler halen anlamadıysa yazılarıma haftaya devam edeceğim.

İsmet KÖSOĞLU

Paylaş
1.708 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize Teşkilatında Herkes Üzerine Düşeni Alsın. Ama Öncelikle …! için 5 Yorum

 1. VATANDAŞ/RİZA dedi ki:

  SYN İSMET BEY.YAZINIZA TESEKKUR EDENLERİN BİLE BU SAYFADA YAYINLANMASI ENGELLENMİŞTİR.ANLAŞİLAN OKİ,TARAFLI HABERCİLİKTE ALDİ BAŞİNİ GİDİYÖR.HANGİ KONULARDA NE KADAR GÜZEL ÇALİŞTIKLARINIDA ANLAYİN.

 2. kurucu dedi ki:

  turubuncu işaret ettıgınız kısı 16 yıl rizeyi her anlamda 1 ci yaptı o zamnlar ıyıdı pekala sımdı ne olduda sıkıntı oldu acaba bunu bır dusun.acaba ondamı sorun var yoksa sımdıkı tesklattamı

 3. Bozo dedi ki:

  Tek bir gerçek var il ilçe tic odası başkanlarının hepsinin değişmesi gerek syn cumhur başkanı tek bir adamı görevlendirip bu adamları on gün takip edin dese fazla değil ama sadece on gün zaten bu adamların rizeye ve rizeliye hiç bir olumlu katkı sağlayamadıklarını anlayacaklar işin kötü tarafı reisin dediği gibi bu şahıslardan dolayı partiye ve kişilere halkın güveni ve sevgisi artık rizede yol halka yukarıdan bakan ve çevresini nemalandiran bi şahısları biz rizeliler asla unutmayacak ancak gün gelecek devran dönecek o kantar halkın eline elbet geçecek şimdilik reise dua etsinler

 4. Eski teşkilatçi şimdi turbuncu dedi ki:

  Rizede sıkıntı zaten korumaya çaliştiğiniz şahisdır.fazla lafa gerek yok her defasında ayrı tuttuğunu bu kişi sayesinde tepki var

 5. Hakan dedi ki:

  Mükemmel ötesi bir yazı teşekkürler
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle