Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bürokratın İsyanı. “İş İşten Geçmeden Sesime Ses Verin”

11 Ağustos 2017

Rize’de Bürokratın İsyanı. “İş İşten Geçmeden Sesime Ses Verin”
Çamlıhemşin İlçesinin İşini hakkıyla yapan kurum müdürlerinden bir olan Özel idare Müdürü Mustafa Uzun sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımla gerekli mercilere ” Sesime kulak verin” dedi.

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarında önemli ve hassas konulara değinen Çamlıhemşin İlçe Özel idare Müdürü Mustafa Uzun son olarak sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşımla gerekli mercilere ” Sesime kulak verin” derken önemli tespitlerde bulundu.

Devletine bağlılığının yanında Halka hizmet aşkıyla öne çıkan isimlerden biri olan Uzun, yaptığı paylaşımda önemli konulara değindi.İşte Uzun’un o paylaşımı ;

SESİME SES VERİN, İŞ İŞTEN GEÇMEDEN ÖNCE!!!

Siz bize peşimizden yürü dedikçe, biz sizin yanınıza varabilmek için yorulmadan bıkmadan koştuk. Siz devletimizin güvenliği tehlikede dediğiniz an itibarıyla, gözümüzü kırpmadan tanka topa karşı cesaretle yüreğimizle yürüdük. Vatanımız için çoluk çocuk demeden öldük. Gerekirse binlerce kez daha bu vatan için ölürüz. 

Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet dedik… Yılmadık. Demeye de devam edeceğiz. Yeter ki VATANIMIZ kirli ayaklar altında ezilmesin. Yeter ki VATANIMA kirli eller bulaşmasın. Bizi daha iyi yöneteceğini düşündüğümüz kişilerin yönetime gelmesi için çabaladık….

Ama bunlar ne yaptı? Halkın sesine, ne kadar kulak verdiler? Verilen hakları kendi çıkarları için mi, yakınlarının çıkarları için mi kullandılar? Yoksa millet için mi? Yâ da soruyu değiştirelim tersine… İyi işler yapanlar gerekli değeri aldılar mı? Yoksa iyi işler yapıyor diye, bunları da mı ötekileştirdiler? Bunları düşünen oldu mu? Cumhurbaşkanımıza bilgiler ulaşırken bilgi kaynakları doğru kanallarla mı aktarıldı? Eğer yanlış aktarıldıysa bunun hem dünyada hem de ahirette bir sorumluluğu var mı? Biz halk olarak onlara şikâyetlerimizi, dertlerimizi anlattığımız zaman onlar ne yaptı? Sorunu mu çözdüler, yoksa kendi yandaşlarını bir yere getirmek için mi çabaladılar? Yoksa kendi menfaattarı için çalışırken, bizim için vakit mi bulamadılar? Ne güzel söylemiş değil mi Cumhurbaşkanımız… Hz. Ömerleri bulup çıkarmalıyız. Yönetimde olacak kişiler Hz. Ömer gibi milletin dilinden anlamalı ki, adaleti doğru dağıtsın. Fırat nehrinin kenarında bir koyunu kurt kapsa, onun hesabının Hz. Ömer gibi kendisinden sorulacağını bilsin. Yönetimde olacak kişiler, Milletin içinde olsun ki, her kesim “işte benim istediğim Kur’anda bahsedilen insan tipi bu” diyebilsin…Bir Müslüman yanlışlıkları önce eliyle, olmadı diliyle, oda olmadı kalbiyle düzeltme yönüne gitmeli. Bunlar naçizane Müslüman bir kardeşiniz olarak gördüğüm yanlışlıkların düzeltilmesi yönünde bir çağrım…

Kalın Sağlıcakla, Allah’a Emanet olun, Cumanız Mübarek olsun… 

M.UZUN…

Paylaş
1.709 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Bürokratın İsyanı. “İş İşten Geçmeden Sesime Ses Verin” için 2 Yorum

  1. SERKAN dedi ki:

    4 YILLIK MEZUNLARIN ÇOK OLDUĞU BİR TEŞKİLATTA İKİ YILLIK MEZUN BİR TEŞKİLATI YÖNETİYORSA BİRAZ DÜŞÜNMEK LAZIM !

  2. ali aydın dedi ki:

    15 yildir bulamadiniz simdi mi bulacaksiniz….kac 15 lazim bulmaniz icin…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle